یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
محمد خدابنده لو هافبک سابق پیکان و فصل گذشته ذوب آهن فصل قبل در میانه فصل بشدت دنبال این بود تا به پرسپولیس بیاید و حتی در این زمینه پیغام‌هایی هم داده بود اما حالا شرایط به گونه‌ای شده که برای پرسپولیس قیمت تعیین می‌کند.
به گزارش ایران ورزشی، بزرگان پرسپولیس می‌گویند خدابنده‌لو باید برای حضور در پرسپولیس عطش داشته باشد و سینه‌خیز تا باشگاه بیاید چرا که هنوز در قواره‌ای نیست که قیمت بالا بگوید یا شرایط خاصی برای انتقالش تعیین کند اما وضعیت نقل و انتقالاتی به گونه‌ای شده که حالا این بازیکن جوان و نه چندان شناخته‌شده هم برای پرسپولیس طاقچه‌بالا می‌گذارد و دنبال بازارگرمی است.
البته در رقم خوردن این اتفاق نقش یک واسطه یا ایجنت بسیار پررنگ بوده و حالا پرسپولیسی‌ها حسابی از دست او شکار هستند. این مدیربرنامه که با بازیکنان زیادی در سطح اول فوتبال ایران همکاری می‌کند و البته اخیراً برخی بازیکنان مثل حسین کنعانی‌زادگان و محمد شریفی، بازیکنان قبلی و فعلی پرسپولیس با او قطع همکاری کرده‌اند کاری کرده تا بحث پیشنهادهای بالاتر باشگاه‌هایی مثل گل‌گهر به خدابنده‌لو مطرح شود و اینچنین پرسپولیس برای جذب این بازیکن به مشکلات اساسی بربخورد.
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط viraje