ناوگان امدادی امداد خودرو بیرجند آقای امداد با برخورداری از تیم‌های متخصص و خودروبرها و ماشین‌های یدک‌کشی همواره آماده است تا خدمات خود را در اختیار رانندگان دل‌نگران و مضطرب در هر یک جاده‌ها و خیابان‌ها اختصاصی دهد. ما کمک های کنار جاده ای را در بیرجند و حومه آن باکیفیت عالی به شما ارائه می دهیم.
 
زمانی که نوبت به درخواست کمک از امداد خودرو های جاده‌ای مطمئن و سریع می‌رسد، نخستین انتخاب رانندگان تیم مکانیک سیار و امداد خودروی بیرجند آقای امداد است. ما از تعویض لاستیک های پنجره شده، خدمات قفل خودرو، تحویل سوخت در محل و باتری به باتری گرفته تا بکسل کردن و یدک کشی خودرو های شما را به صورت ۲۴ ساعته انجام می دهیم.
یدک‌کش، مکانیک سیار و امداد خودرو بیرجند آقای امداد 24 ساعته
در صورتی که در جاده با مشکلی مواجه شدید، فرقی نمیکند که در حال رانندگی با چه نوع خودروی سواری، کامیون، مینی ون و یا نیسان و… باشید، تنها کاری که باید انجام دهید آن است که با ما در آقای امداد تماس بگیرید. متخصصان ما به سرعت برای کمک به شما حاضر خواهند شد.
 
چه اطمینانی دارد که مجموعه آقای امداد یک مجموعه معتبر است و خدمات امدادی را با ضمانت و کیفیتی بالا ارائه می‌کند؟! مچدر ادامه به شما ویژگی‌هایی را معرفی میکنیم که نشان می‌دهند چرا میتوانید در مواقع ضروری با آقای امداد تماس بگیرید:
شرکت آقای امداد تمامی مجوزهای لازم برای خدمت‌رسانی چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین را از مراجع مربوطه دریافت کرده است. یکی از این مجوزها، نماد اعتماد الکترونیکی است که آن را نیز برای اطمینان خاطر شما عزیزان تهیه کرده‌ایم. تا شما کاربران محترم بتوانید با اعتماد بیشتری خودروهای خود را به ما بسپارید؛ چرا که تمامی خدمات ضمانت شده‌اند و شما می‌توانید مطمئن باشید که با یک امداد خودرو مجاز سر و کار خواهید داشت.
در صورتی که کمی تحقیق کنید، حتما متوجه این موضوع خواهید شد که در حال حاضر فقط شرکت‌های خاصی هستند که می‌توانند خدمات امداد خودرو را در سطح بیرجند به صورت شبانه روزی در اختیار شما قرار بدهند. اما ما در امداد خودرو بیرجند آقای امداد آمادگی آن را داریم تا در طول ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته، خدمات امدادی را به شما متقاضیان محترم در هر یک از مناطق مختلف بیرجند بدون توقف ارائه دهیم.
تیم‌های امدادی ما در سطح بیرجند مجهز به بهترین و به‌روزترین دستگاه‌های تعمیراتی و فنی می‌باشند و آن‌ها را برای رفع مشکلات خودروها، چه ساخته شده در داخل و چه ساخته شده توسط شرکت‌های خودروسازی خارجی به کار می‌برند. هدف ما نیز به دنبال آن حضور به موقع در محل و ارائه خدماتی باکیفیت در اختیار شما عزیزان است. همه‌ی امدادرسانان ما دوره‌دیده و کارآزموده نیز هستند و تجربه کافی و تعمیر انواع خودرو را دارند و می‌توانند خدماتی چون تعمیر خودرو و یدک کشی را با دقت و تمرکز بالا ارائه دهند.
 
جامع‌ترین و باکیفیت‌ترین خدمات امدادی را از امداد خودرو بیرجند آقای امداد میتوانید دریافت کنید. هر جا در کنار جاده و یا منزل یا محل کارتان که نیاز به خدمات امدادی ضروری و سرعت بالا داشتید، می‌توانید آن را از ما تحویل بگیرید. خدمات ما در آقای امداد شامل موارد زیر می‌شوند:
یکی از خدمات مکانیک سیار ما که می‌توانید در محل با قیمت عالی و کیفیت فوق العاده بالا دریافت کنید، تعویض روغن است. به طور کلی باید هرچند سال یکبار روغن را خالی و آن را تعویض کنید، اما چیزی که در این زمان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، نوع، مارک و برند آنهاست که عملکرد خودرو را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
در صورتی که روغن بی‌کیفیت و غیراستاندارد به کار ببرید، نه تنها سیستم های خودرو بهتر کار نمی‌کنند، بلکه بیشتر مستهلک شده و خیلی زودتر از معمول آسیب دیده و خراب می‌شوند. در صورت نیاز شما، ما در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه و بیشترین کیفیت تعویض روغن را برایتان انجام داده و با توجه به نوع خودروی شما، تعویض روغن ها و مایعات خودرو را به صورت دقیق، متناسب و تضمین شده در اختیارتان قرار می‌دهیم.
یکی دیگر از خدماتی که ما در امداد خودرو بیرجند آقای امداد در اختیار شما قرار می‌دهیم، تعویض لاستیک و پنچرگیری آن در محل است که با بهترین تجهیزات و در کمترین زمان انجام می‌گیرد. امدادرسانان ما خدمت پنچرگیری را با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان در اختیار شما قرار خواهند داد. در صورتی که به ناگهانی متوجه شدید که لاستیک خودرویتان آسیب دیده، تعادل خودرو به مشکل خودرو و با لرزش حرکت میکند، به سرعت و البته با احتیاط در نزدیک‌ترین محل متوقف شوید و با ما تماس بگیرید تا از خدمات پنچرگیری آقای امداد در زمانی کوتاه برخوردار شوید.
پنچرگیری در محل بیرجند
 
یک راهکار ساده برای جلوگیری از آسیب دیدن و استهلاک سریع خودرو، استفاده از خدمات سرویس دوره‌ای است. با سرویس دوره‌ای خودرو خود میتوانید بسیاری از مشکلات جدی خودرو‌ها را از بررسی و ارزیابی کرده و از بسیاری از آسیب های تخصصی خودرو در طی زمان جلوگیری کنیم. سرویس های دوره‌ای خودرو، باید به صورت دوره ای و منظم بر روی خودرو انجام می‌شوند و به مانند چکاپ، مشکلات احتمالی پرهزینه خودرو را شناسایی و پیش از خرابی کامل از آن‌ها جلوگیری می‌کنند. از سرویس‌های دوره‌ای خودرو که توسط امداد خودرو بیرجند ارائه می‌شوند، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
اگر خودرویی از خانواده محصولات مزدا دارید، برای دریافت خدمات تخصصی و ویژه، با امداد خودرو مزدا آقای امداد تماس بگیرید.
از مهم ترین اجزای سیستم برق‌ رسانی خودرو می‌توانیم به باتری‌ها اشاره کنیم که در زمان مواجهه با مشکل و در پایان عمر مفید خود، با علائم هشداردهنده‌ای این موارد را نشان میدهند. شما نیز میتوانید با شناسایی این موارد، خیلی زودتر متوجه عملکرد ضعیف باتری شوید و برای تعمیر یا تعویض آن پیش از آسیبی جدی اقدام کنید.
با این وجود در صورت عدم توجه کافی، ممکن است که باتری به یکباره و ناگهانی از کار بیافتد و شما را در یک صبح سرد کاری معطل نماید. در این زمان کافیست تا با یک تماس، امداد خودرو بیرجند آقای امداد را خبر کنید. ما به سرعت در محل حضور پیدا می‌کنیم و عملیات باتری به باتری و امداد باتری را بادقت و کیفیت بالا در کنار قیمتی منصفانه به شما ارائه می‌دهیم.
در جاده و یا هر جایی که بودید، برای رهایی از مشکلات فنی خودرو خودتان کافیست تا با ما تماس بگیرید و از خدمات و کمک‌های جاده‌ای ممتاز آقای امداد بهره ببرید. تیم‌های امدادرسانی ما در صدد کمک به مشتریان خود در زمان بروز مشکل در جاده، آماده به کار هستند و تلاش می کنند تا خدمات یدک کشی خود را با قیمت های مقرون به صرفه در اختیار شما قرار دهند.
یدک کش، خودروبر و دکل بیرجند
ناوگان یدک کشی و تیم‌های متخصص ما با استفاده از انواع نیسان چرخگیر، خودروبر و دکل و جرثقیل همیشه آماده ارائه خدمات خود به تمام شما عزیزانی است که به آن‌ها نیاز دارید. ما کمک های کنار جاده ای را در سراسر بیرجند و حومه با سرعت عالی ارائه می دهیم. زمانی که نوبت به کمک‌های کنار جاده‌ای مطمئن و سریع در بیرجند می‌رسد، می‌توانید بدون نگرانی، روی تیم یدک کش آقای امداد حساب کنید.
در صورتی که در جاده با مشکلی مواجه شدید و در حال رانندگی با نیسان، سواری، کامیون، نیمه تریلر یا مینی ون بودید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با ما تماس بگیرید و از کمک متخصصان به سرعت برخوردار شوید. خدماتی که تیم یدک کش بیرجند آقای امداد در اختیارتان می‌گذارد، عبارتند از:
یکی دیگر از وسایل پرکاربرد مورد استفاده در تیم یدک‌کش آقای امداد، جرثقیل است که بدون جابه‌جایی خودرو، آن را ایمن تر و استانداردتر از همیشه جابه‌جا می‌کند.
 
نکات مهم در جابه‌جایی خودرو با جرثقیل امداد خودرو
در زمان یدک کشی خودرو با هر نوع ماشین یدک‌کشی از جمله جرثقیل امداد خودرو، باید نکات متعددی را در نظر داشته و به آن‌ها توجه کنیم تا هم جرثقیل و هم خودروی مورد حمل در سلامت و ایمنی کامل به مقصد خود برسند. از این نکات مهم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 
یکی از نگرانی‌های اولیه رانندگان در زمان مواجهه با مشکلات فنی خودروها، هزینه خدمات در محل است که به طور معمول در جایی نرخ آن عنوان نمی‌شود و بسیاری از امداد خودروهای غیرمجاز به صورت دلخواه با تعرفه‌ای بالا آن را دریافت می‌کنند. با این وجود ما در مجموعه آقای امداد به حق انتخاب شما اهمیت می‌دهیم و به طور دقیق نرخ و تعرفه همه‌ی خدمات خود را در وبسایت به طور دسته‌بندی شده قرار داده‌ایم.
شما می‌توانید ابتدا قیمت این خدمات را به صورت کاملا دقیق در بخش تعرفه خدمات امدادی سال 1401 مشاهده کنید و اگر سوالی داشتید با پشتیبانان ما درمیان بزارید. این نرخ با توجه به ابلاغیه‌های اتحادیه دارندگان تعمیرگاه، اتو سرویس، پارکینگ، کارواش و امدادخودرو تعیین شده و همه‌ی امداد خودروهای مجاز مثل آقای امداد باید مطابق با آن عمل کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

تلفن تماس: 02148287
دفتر مرکزی : تهران- اشرفی اصفهانی-خیابان سیمون بولیوار- خیابان سجاد- جنب تالار احسان- طبقه همکف دفتر امداد خودرو
ایمیل: info [@] aghayeemdad.com
موقیت امداد خودروی آقای امداد


source

توسط viraje