یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
منابع آگاه می گویند که از مهر ۱۴۰۱، نسخه جدید تارا اتوماتیک وارد بازار می شود و جایگزین نمونه فعلی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، تارا اتوماتیک جدید به چراغ های عقب متفاوتی مجهز شده و گرافیک جدیدی در کاسه چراغ پیوسته این خودرو استفاده گردیده است. همچنین قابلیت E-Call و تماس اضطراری SOS به نمونه ارتقا یافته این سدان ملی اضافه می شود و در کنار پنل چراغ سقف و دکمه سانروف، دکمه های مربوط به تماس مستقیم و اضطراری نصب می گردد. همچنین قرار است تا صندلی عقب تارا ۶AT تغییر کند و زیر آرنجی عقب به این خودرو اضافه شود.
در بحث قوای محرکه، ارتقایی در نظر گرفته نشده و همچنان قرار است تا تارا اتوماتیک با پیشرانه ۱٫۶ لیتری TU5 پلاس و جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک به دست مشتریان برسد. منابع آگاه می گویند که از مهر ۱۴۰۱، تحویل تارا اتوماتیک با نسخه ارتقا یافته همراه خواهد شد و این نمونه جایگزین نسخه فعلی در خط تولید ایران خودرو می شود.
در حال حاضر تارا اتوماتیک به امکاناتی مانند ۴ کیسه هوا، سانروف، رینگ آلومینیومی ۱۶ اینچی، دوربین و سنسور پارک عقب، تریم داخلی چرم و پارچه، نمایشگر لمسی، سنسور نور و باران، شیشه های عقب دودی، سامانه کنترل پایداری و کنترل شروع حرکت در سربالایی، استارت دکمه ای، صندلی راننده و شاگرد با تنظیم برقی، کروز کنترل، محدودکننده سرعت، آینه های تاشو برقی، تهویه الکتریکی دستی، ترمزهای جلو و عقب دیسکی و… مجهز است.
همچنین پیشرانه این خودرو که از نوع ۱٫۶ لیتری ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ است، ۱۱۳ اسب بخار را با گشتاور ۱۴۴ نیوتن متر تولید می کند و جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک ساخت DAE (با فناوری HPT) نیز توان را به چرخ های جلوی تارا اتوماتیک می رساند. حالت تیپ ترونیک، اسپرت و برقی نیز برای جعبه دنده AT تارا در نظر گرفته شده است.
پایگاه خبری اسب بخار
عکس: علیرضا پاداش
بدنه با درز های پیشرفته و دکمه اجکت در کابینتست و بررسی لاماری ایما به عنوان جدیدترین کراس اوور مونتاژی بازار ایران و مقایسه دو اسکوتر یاماها N-MAX و هوندا PCX، آن چیزی است که در آخرین قسمت فصل هفتم اسب بخار به نمایش در آمده است.
در قسمت یازدهم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی FMC T5 فردا موتورز رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی این قسمت مقایسه رنو تندر ۹۰ اتوماتیک با دانگ فنگ H30 کراس را انجام داده ایم.
در قسمت دهم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی دایون Y5 در کویر مرنجاب رفته ایم. همچنین در این برنامه تجربه سفر یک روزه به کویر و قواعد این دسته از طبیعت گردی ها را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته ایم.
تست و بررسی هایما S5 جدید با جعبه دنده ۶AT آیتم اصلی قسمت نهم فصل هفتم اسب بخار است که می توانید در این برنامه به تماشای آن بنشینید.
در قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور KMC K7 کرمان موتور رفته ایم. همچنین در بخش تست موتورسیکلت ها، بررسی اسکوتر هیبریدی یاماها گرندفیلانو را انجام داده ایم و در آیتم خودروچی نیز، تویوتا یاریس و هیوندای i20 مونتاژ آپشنال را با هم مقایسه نموده ایم.
تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را […]
در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]
بدنه با درز های پیشرفته و دکمه اجکت در کابینsource

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط viraje