Wp Header Logo 383.png

 یکی از بهترین سرگرمی ها در روز های سرد و دلگیر زمستان، ست کردن پالتو کتی  با لباس های گرم داخل کمد است. خوشبختانه پالتو از جمله لباس هایی است که به راحتی با بقیه گزینه های داخل کمد ترکیب می شود و می تواند یک استایل جذاب ایجاد کند؛ اما احتمالا این سوال پیش می آید که  قاعده و قانونی برای این کار وجود دارد؟ چطور می توان بهترین تیپ را در زمستان داشت؟

نگران نباشید ما اینجا هستیم تا به تمام سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم و با ایده های مختلفی که در ادامه مطرح می کنیم، به شما کمک کنیم به بهترین نحو ممکن پالتو کتی خود را ست کنید.

9 ایده برای ست کردن پالتو کتی

پالتو کتی

پالتو کتی یکی از جذاب ترین پالتو های زمستانی است که باید در کمد هر خانمی وجود داشته باشد. در ادامه 9 ایده برای ست کردن این مدل پالتو را در اختیار شما قرار می دهیم.

  • پوشیدن پالتو کتی با لباس های خنثی

یکی از ایده آل  ترین استایل ها برای پاییز و زمستان، انتخاب کردن ظاهری کاملا خنثی و ساده است. این استایل را می توانید با اضافه کردن یک روسری بلند که رنگ های نود یا پاییزی دارد شیک تر کنید. در نهایت با پوشیدن یک جفت چکمه پاشنه دار که تا زیر زانو است، استایل خود را تکمیل کنید.

  • پوشیدن پالتو کتی با تی شرت و کفش پاشنه بلند

اگر قرار است در یک روز نه چندان سرد بیرون بروید، می توانید پالتو کتی خود را با یک تیشرت و کفش پاشنه بلند ست کنید. با این کار علاوه بر لذت بردن از  پالتو زیبای خود، از هوای مطبوع هم  لذت خواهید برد.

یک کلاه فدورا و یک کت آلویی رنگ با یک کفش پاشنه بلند، ظاهری نسبتا ساده و دخترانه است برای نوجوان هایی است که یک استایل خیابانی گرانجی را دوست دارند.

  • پوشیدن پالتو کتی با شلوار اسکینی و بوت

اگر یک پالتو کتی شتری رنگ دارید، می توانید آن را با یک شلور اسکینی و بوت مشکی براق ست کنید.

بهتر است برای رسیدن به یک ترکیب رنگ زیبا، شلوار و بلوز خود را به رنگ آبی تیره انتخاب کنید. در این صورت، کت قهوه‌ای شتری شما دقیقا  در مرکز دید قرار می‌گیرد. این استایل شما را لاغرتر و قد بلند تر نشان می دهد.

  • پوشیدن پالتو کتی با شلوار چرمی

یک لباس کاملا مشکی همراه با یک پالتو کتی رنگ روشن، یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید برای روز های سرد پاییز و زمستان خود داشته باشید.

اگر شلوار انتخابی شما چرم باشد ظاهری به سبک راک برای شما می سازد که بسیار سرگرم کننده، جذاب و شیک است.

بهتر است در این استایل استفاده از اکسسوری های مختلف و لوازم جانبی را به حداقل برسانید و از قانون زیبایی در سادگی استفاده کنید.

پالتو کتی-2

  • پوشیدن پالتو کتی با چکمه های بلند

یک پالتو کتی صورتی همراه با یک چکمه بلند، می تواند یک ترکیب شیک و عالی برای قرار های دوستانه باشد.

این سبک  یک راه عالی برای نشان دادن جنبه های مختلف شخصیت و حس سبکی درون شماست که معمولا با یک عینک آفتابی، کلاه و چند دستبند ظریف، تکمیل می شود.

  • پوشیدن پالتو کتی با شلوار جین و کفش اسنیکرز

اگر به سبک های خیابانی گرانج علاقمند هستید، این انتخاب برای شما عالی است. پوشیدن یک پالتو کتی با شلوار جین زاپ دار و کفش راحتی اسنیکرز، می تواند شما را شاداب و پرانرژی تر نشان دهد و بدون اینکه ظرافت دخترانه شما را قربانی کند، شیطنت درونتان را آشکار سازد.

  • پوشیدن پالتو کتی با شلوار جین پسرانه و کفش پاشنه بلند

در اینجا دوباره نمونه دیگری از ست پالتو کتی و شلوار جین را به شما پیشنهاد می دهیم. یک کت زغالی با یک بلوز مشکی و شلوار جین پسرانه، بسیار بامزه است مخصوصا زمانی که آن را با پوشیدن یک کفش پاشنه بلند تکمیل کنید.

این استایل برای یک قرار ناهار، خوردن قهوه با دوست عزیزتان و یا صرفا داشتن یک ظاهر راحت آخر هفته ای، بسیار مناسب است.

  • پوشیدن پالتو کتی با پیراهن

اگر به دنبال یک استایل کلاسیک هستید، می توانید پالتو کتی خود را با یک پیراهن شیک، ست کنید. شما می توانید این نوع لباس را در هر مناسبتی، از جمله یک قرار رسمی یا یک  مهمانی خانوادگی بپوشید.

پوشیدن پالتو و پیراهن برای خانم هایی که اندام ظریفی دارند می تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد؛ زیرا علاوه بر نشان دادن ظرافت های بدن، آن ها را جسورتر و زیبا تر می کند.

می توانید این استایل جذاب خود را با یک کفش پاشنه بلند و کیف دستی ظریف به رنگ خنثی، شیک تر کنید.

پالتو

  • پوشیدن پالتو کتی با لگ

برخی از روز های زمستانی به اندازه ای سرد نیستند که نیاز به پوشیدن لباس و شلوار گرم داشته باشید. در این صورت می توانید پالتو کتی محبوب خود را با یک لگ به رنگ مشکی یا خنثی ست کنید و از پوشیدن یک لباس سبک لذت ببرید. درواقع این استایل یک راه عالی  برای لایه بندی لباس های زمستانی، بدون نیاز به حمل لباس های ضخیم است. اگر تصمیم دارید شلوار و بلوز مشکی بپوشید، می توانید از یک پالتو کتی بدون آستین و با رنگ روشن استفاده کنید تا بُعد جدیدی از ظاهر خود را به نمایش بکشید.

جمع بندی

اکثر افراد شیفته یک ظاهر کاملا خنثی می شوند. این سبک از لباس پوشیدن می تواند شما را فوق العاده شیک و جذاب کند. به عنوان مثال یک پالتو کتی به رنگ قهوه ای شتری، با یک یقه اسکی و شلوار فاق بلند، بهترین استایلی است که می توانید در روز های سرد زمستان برای خود انتخاب کنید. این ظاهر برای دختران شادابی که ترسی از برجسته شدن در بین جمعیت ندارند، عالی به نظر می رسد.

علاوه بر این شما می توانید پالتو کتی جذاب خود را با انواع دیگر لباس هایی که در طول مقاله به آن ها اشاره شد، ست کنید و همیشه در جمع همکاران و دوستان خود بدرخشید.

source

viraje

توسط viraje