Wp Header Logo 523.png

شرکت بی‌ وای‌ دی BYD با معرفی یک کراس‌­اور جمع‌وجور برقی به نام یوان‌ آپ – Yuan Up – در حال افزایش تنوع محصولات خود است.

وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین (MIIT) به عنوان مسئول صدور مجوز واردات و تولید خودروها در چین، تصاویر و برخی اطلاعات مربوط به این محصول جدید را منتشر کرده است.

طراحی بی وای دی یوان آپ

ابعاد بدنه بی‌وای‌دی یوان آپ در طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین محورها به ترتیب 4.31، 1.83، 1.675 و 2.62 متر اعلام شده است.

یوان آپ به عنوان عضوی از محصولات بی‌وای‌دی، تا حد زیادی به مدل جدید سانگ L شباهت دارد. سقف پانوراما (سفارشی)، باله عقب و رینگ‌های 16 یا 17 اینچی، از مهم‌ترین ویژگی‌های ظاهری این خودرو به شمار می‌­آید.

بی‌ وای‌ دی یوان‌آپ

مشخصات فنی بی وای دی یوان آپ

بی‌وای‌دی قصد دارد یوان‌آپ را در دو نسخه با پیشرانه 70 یا 130 کیلووات عرضه کند که خروجی آن‌ها به ترتیب معادل با 94 و 175 اسب­‌بخار است. وزن این دو مدل به ترتیب 1430 و 1540 کیلوگرم اعلام شده است. حداکثر سرعت هر دو مدل به صورت الکترونیکی به 160 کیلومتر بر ساعت محدود می­‌شود.

بد نیست بدانید که پیشرانه‌ها و همچنین مجموعه باتری LFP مورد استفاده برای یوان آپ توسط زیرمجموعه‌­های بی وای دی یعنی Hefei و Wuwei Findream تولید خواهد شد.

قیمت بی وای دی یوان آپ

بی‌وای‌دی یوان آپ در نیمه نخست سال 2024 وارد بازار خواهد شد. با توجه به قیمت سایر اعضای سری یوان، می­‌توان اطمینان داشت که قیمت پایه بی‌وای‌دی یوان آپ، کمتر از صد هزار یوان (14 هزار دلار) تعیین شود.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

viraje

توسط viraje