مهدی تاج در حاشیه دیدار تدارکاتی نخست تیم‌های ملی فوتسال ایران و روسیه در سالن شهرستان لارستان، اظهار داشت: خیلی خوشحالم این بازی در شهرستان لار انجام می‌شود. روسیه تیم بسیار قدرتمندی است و نیمه اول بازی جاندار بود. می‌توانستیم این بازی را در ورزشگاه آزادی تهران برگزار کنیم ولی توصیه وزیر بود که در لارستان برگزار شود. دوستان ما در این شهر هم خیلی همکاری کردند. کمیته فوتسال هم آمد و امکانات را دید. اینجا جلسات متعددی گذاشت و توانستیم امروز شاهد یک بازی خیلی خوب باشیم.

وی افزود: این اتفاق می‌تواند یک جریان خیلی خوب باشد که آرام آرام بتوانیم از تیم‌های ملی در شهرستان‌ها میزبانی کنیم. به هر جهت یک کار درست و مبارکی شد. ۶ هزار نفر در یک ساعت بلیت‌ها را خریدند و همه آمدند. شاید در تهران اینگونه نباشد که برای یک بازی فوتسال در یک ساعت همه بلیت‌ها فروش برود. بانوان هم آمدند و خیلی خوب تیم ملی را در سالن تشویق کردند. از جمیع جهات برنده اصلی مردم بودند که امروز به سالن آمدند.

رئیس فدراسیون فوتبال عنوان کرد: این امر نشان می‌دهد فوتسال با فاصله خیلی معناداری خودش را از لحاظ تماشاگر از سایر رشته‌ها جدا می‌کند. به جز فوتبال که مسائل خاص خودش را دارد، دیگر در سایر رشته‌ها چنین اتفاقی را نداریم‌. در ماه مبارک رمضان بیش از یک میلیون نفر هر شب در سالن‌های سراسر کشور پذیرایی می‌کردیم. به جز یک شهرستان که در یک شب مشکلی پیش آمد، در سایر شهرستان‌ها هیچ مشکلی نداشتیم‌. واقعیت این است هیچ پدیده فرهنگی و اجتماعی را در داخل کشور سراغ ندارید که هر شب بتواند یک میلیون نفر را به سالن بیاورد و مردم راحت به خانه‌شان بروند. امشب هم دیدید یک اتفاق درست افتاد. این نشان می‌دهد فوتسال هواداران خاص خودش را پیدا می‌کند و در کشور ما محبوبیت خاصی دارد.

source

توسط