Wp Header Logo 922.png

به گزارش پرشین خودرو، شب یلدا یک مناسبت ویژه است که مردم سراسر کشور در طولانی ترین شب سال در کنار عزیزانشان جشن می گیرند و یکی از سنت های باستانی و پر اهمیت برای ایرانیان است. در این شب معمولا تمام افراد خانواده در منزل بزرگ ترها جمع شده و آن را در کنار هم سپری می کنند.

امسال یک اتفاق باورنکردنی توسط کانون هواداران ام وی ام  در مدیران خودرو برگزار شد که این شب را برای کودکان بسیاری به یاد ماندنی کرد.

در شب یلدا سال ۱۴۰۲ شاهد برگزاری یک مراسم خیریه بزرگ توسط شرکت مدیران خودرو(ام وی ام) بودیم.

کلوپ هواداران ام وی ام در تهران، میزبان بیش از ۳۰۰ مهمان از جمله خانواده مشتریان، صاحبان رسانه، افراد مشهور و کودکان موسسه خیریه مهر آفرین بود. این یک رویداد ویژه بود که در آن بیش از ۲۳ نمایندگی شرکت خودروسازی مدیران خودرو حضور داشتند.

کودکان در جشن یلدای ام وی ام

در مجموع در این شب به یاد ماندنی بیش از ۲۰۰۰ نفر شامل دست اندرکاران، مشتریان ام وی ام و موسسات خیریه محلی در شهرهای مختلف حضور داشتند.

در این شب بیش از ۱۲۰۰ بسته هدیه به مناسبت شب یلدا به کودکان اهدا شد. این بسته ها حاوی انواع آجیل شب یلدا، میوه و لباس مناسب برای کودکان بود. اولین بار است که شاهد همکاری نمایندگان یک شرکت خودروسازی در یک فعالیت خیریه به شکل همزمان بوده ایم.

این رویداد شگفت انگیز در تهران، شیراز، ساری، زنجان، اهواز، یزد، تبریز، مشهد و ۱۲ شهر دیگر به شکل همزمان برگزار شد. فعالیت های مسئولیت اجتماعی و خیریه ام وی ام تبدیل به سکویی شده است که مشتریان قادرند به آن ملحق شده و از این فرصت برای گسترش هرچه بیشتر شادی تلاش کنند.

کودکان در جشن یلدای ام وی ام

ام وی ام از بدو تاسیس تمرکز ویژه‌ای بر فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی در سراسر ایران داشته است که نشان می‌دهد این شرکت برنامه‌ای بلندمدت برای این موضوع دارد و وظیفه خود را در قبال جامعه جدی می‌گیرد.

یکی از حوزه هایی که تمرکز بسیار زیادی بر آن وجود دارد، ایجاد بستر تحصیل برای همه کودکان است. به عنوان مثال در آخرین قدم شرکت، ساخت یک مدرسه به همت نمایندگان در شهر تبریز آغاز شده است. نمونه های دیگر فعالیت های مسئولیت اجتماعی شرکت ام وی ام شامل کمپین بازگشت به مدرسه در شهر اصفهان، کمپین فرشته در تهران و رویدادهای مسئولیت اجتماعی است که ماه گذشته برگزار شد.

ما امیدواریم تا علاوه بر نمایندگان، دوستان رسانه و افراد مشهور، دیگر افراد جامعه به یکدیگر ملحق شوند و قدم های بزرگی در قبال مسئولیت های اجتماعی و ایجاد بسترمناسب برای آسایش بیشتر کودکان برداشته شود. دیدن شرکت هایی که مسئولیت اجتماعی خود را جدی می گیرند باعث دلگرمی است. ما بر این باوریم که چنین تلاش هایی برای تبدیل کشورمان به مکانی بهتر کمک می کند و مشتاقانه منتظریم تا در آینده شاهد فعالیت های بیشتر مسئولیت اجتماعی ام وی ام باشیم.

source

viraje

توسط viraje