Wp Header Logo 995.png

به گزارش پرشین خودرو، به همین دلیل نصب ردیاب موتور سیکلت به یکی از دغدغه های افراد تبدیل شد. در این خبر به بررسی بهترین ردیاب موتور سیکلت که در بازار معرفی شده است می‌پردازیم و ویژگی های ضروری و امکانات خاص آن را بررسی می‌کنیم. اگر مالک موتورسیکلت هستید و امنیت آن برای شما اهمیت دارد این خبر را از دست ندهید.

ویژگی های ضروری جی پی اس موتور سیکلت

در هنگام جست و جو برای اطلاع از قیمت جی پی اس موتور سیکلت به این نکته توجه داشت که برخی از ویژگی‌ها هستند که یک جی پی اس موتورسیکلت الزامی است که آن‌ها را دارا باشد. موارد زیر را بادقت مطالعه کنید؛ چرا که نبود آن‌ها به این معنی است که این ردیاب ارزش خرید ندارد. این ویژگی‌ها عبارتند از:

کوچک بودن سایز جی پی اس

موتورسیکلت مانند خودرو محیط سربسته ای ندارد و نسبت به ماشین دارای ابعاد بسیار کوچک‌تری است. به همین دلیل بسیار اهمیت دارد که gps موتورسیکلت دارای ابعاد بسیار کوچکی باشد که از دیدررس کاملا خارج باشد.

داشتن منبع تغذیه‌ی کمکی با ظرفیت بالا

همگی ردیاب های موتور سیکلت نیاز به سیم کشی دارند و در دسته ردیاب‌های سیمی هستند. بنابراین بسیار ضروری است که جی پی اس موتور دارای منبع تغذیه قدرتمند خارجی باشد تا در صورت قطع برق gps به راحتی بتواند به کار خود ادامه دهد و ایمنی موتور را تامین کند.

مقاوم بودن بدنه‌ی ردیاب در برابر ضربه

موتورسیکلت دارای هیچ گونه فضای بسته‌ای نیست از این رو ردیاب آن نیز برخلاف خودرو در فضای باز نصب می‌شود که احتمال آسیب رسیدن به آن بسیار بالا است. بنابراین مقاوم بودن آن در برابر ضربه و آب از اهمیت بالایی برخوردار است.

گارانتی و خدمات پس از فروش

ردیاب موتورسیکلت دارای سنسورهای حساس و قطعات الکترونیکی است که وجود گارانتی پس از فروش را برای آن ضروری می‌کند. شما باید مطمئن شوید ردیابی که در دست دارید سالم هست و پس از مدت زمانی اندک خراب نمی‌شود یا در صورت بروز مشکل به راحتی برای شما تعمیر یا تعویض می‌شود.

پشتیبانی 24 ساعت در 7 روز هفته

جی پی اس‌ها قطعات الکترونیکی هستند که استفاده از آن‌ها در موتورسیکلت نیاز به دانش فنی بسیار اندکی دارد. از این رو دارا بودن پشتیبان 24 ساعته در 7 روز هفته از مواردی است که باید در طی خرید به آن توجه داشته باشید تا با مشکل مواجه نشوید.

بهترین ردیاب برای موتورسیکلت معرفی شد

امکانات بهترین ردیاب موتورسیکلت

ردیاب موتور سیکلت وظیفه د ارد وسیله شما را دقیق موقعیت یابی و مسیریابی کند. اما برخی از جی پی اس‌ها علاوه بر این ویژگی اصلی دارای امکاناتی نیز هستند که باعث تفاوت قیمت ردیاب موتور سیکلت می‌شوند.

برای خرید بهترین جی پی اس موتور سیکلت تنها نمی‌توان به یک سری محصولات به عنوان بهترین برند موتورسیکلت اکتفا کرد. بلکه دستگاهی که می‌خرید باید دارای مشخصات و ویژگی‌هایی باشد که بتوان گفت ارزش خرید و صرف هزینه را دارد. از جمله‌ی این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ثبت مسیرهای پیموده شده

از امکانات بهترین ردیاب موتورسیکلت، ثبت و ضبط تمامی مسیرهای پیموده شده همراه با تاریخ دقیق آن است. در این صورت شما می‌توانید پس از مدتی هر زمانی که نیاز داشتید تمامی مسیرهای پیموده شده توسط موتور خود را بررسی کنید یا آن را در اختیار پلیس قرار دهید.

ردیابی دقیق و آنلاین

یکی از امکاناتی که به هنگام سرقت موتورسیکلت به شما بسیار کمک می‌کند ردیابی آنلاین و دقیق موتور توسط جی پی اس است. تاخیر در ردیابی باعث می‌شود شما همواره از وسیله نقلیه خود عقب‌تر باشید و

از محل دقیق آن اطلاع نداشته باشید.

تعیین محدوده‌ی مجاز رانندگی بر نقشه

ایجاد محدوده مجاز برای موتورسیکلت یکی از آپشن‌های جذاب برای ردیاب است. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا محدوده مشخصی برای وسیله نقلیه‌ی خود انتخاب کنید تا به محض خروج موتور از محدوده مشخص شده، ردیاب برای شما هشدار ارسال ‌کند. شما می‌توانید با استفاده از این ویژگی برای فرزند خود محدوده تعیین کنید و در صورت خروج از آن محدوده مطلع شوید.

هشدار روشن شدن موتورسیکلت

به محض روشن شدن موتورسیکلت شما می‌توانید هشداری بر تلفن همراه خود دریافت کنید. با وجود این ویژگی به راحتی می‌توانید به محض سرقت موتور از آن مطلع شوید و هرچه سریعتر آن را به پلیس اطلاع دهید.

سنسورهای هشدار ضربه و جابه‌جایی

این سنسورها یکی دیگر از امکانات عالی یک gps موتور است. ویژگی ذکر شده این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در صورتی که موتور شما جابه‌جا شد یا کسی با آن برخورد کرد سریع برای شما پیامک هشدار ارسال شود.

هشدار سرعت غیرمجاز

با دسترسی به اپلیکیشن ردیاب شما می‌توانید برای موتورسیکلت خود محدوده سرعتی تعیین کنید تا زمانی که وسیله خود را در اختیار فرزند خود قرار دادید یا آن را به کسی قرض دادید به محض عبور از سرعت مجاز تعیین شده برای شما پیامک هشدار ارسال شود.

بهترین ردیاب برای موتورسیکلت معرفی شد

آیا خرید جی پی اس موتور سیکلت ضروری است؟

با افزایش قیمت موتورسیکلت و تبدیل آن به یک کالا نسبتا گران تامین امنیت آن بسیار ضروری است. خرید بهترین ردیاب موتور سیکلت به شما کمک می‌کند تا علاوه بر تامین امنیت موتور خود در صورت سرقت آن نیز به راحتی بتوانید آن را پیگیری کنید و در اختیار پلیس قرار دهید و موتور سیکلت خود را سریع پس بگیرید. در این خبر سعی کردیم ویژگی های ضروری و امکانات برتر ردیاب‌ موتور سیکلت را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با آگاهی، تجربه خرید بهتری را به دست بیاورید.

source

viraje

توسط viraje