Wp Header Logo 162.png

به گزارش پرشین خودرو، با اعلام برند فونیکس، این نام پیشگام در عرصه تکنولوژی و نوآوری در نمایشگاه بین المللی خودرو اهواز، شرکت خواهد کرد.

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو در اهواز از ۱۴ تا ۱۷ دی ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد، و فرصتی برای شرکت‌هاست تا با ارائه‌ قابلیت‌ها و توانمندی‌ها، جایگاه خود را در بازار هدف این عرصه بیابند. افزایش سطح کیفی ارائه محصولات و خدمات در سطح جهانی از اهداف دیگر برگزاری این نمایشگاه می باشد.

امسال دومین حضور برند فونیکس در نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو در شهر اهواز می باشد که با شعار «ترسیم زندگی بدون مرز» صورت می‌پذیرد. در دوره قبلی نیز غرفه این برند به واسطه نوآوری و نمایش محصولات سطح بالا، یکی از پربازدیدترین غرفه‌های این نمایشگاه بود.

فونیکس که در سال جاری از محصولاتی نظیر تیگو ۸ پرو پلاگین-هیبرید به‌ عنوان اولین نمونه مونتاژ ایران، آریزو ۶ جی‌تی به‌ عنوان سریع‌ترین سدان مونتاژی با شتاب ۷ ثانیه و تیگو ۷ پرو مکس در جایگاه یک خودروی خانوادگی ارتقاء یافته با جدیدترین تکنولوژی‌ها، رونمایی کرده است و در نظر دارد این خودروها را در کنار سایر محصولات خود یعنی تیگو ۸ پرو مکس و اف‌ایکس به معرض دید علاقه‌مندان به صنعت خودرو قرار دهد.

غول تمام‌چرخ محرک (AWD) فونیکس، کماکان پیشتاز

نزدیک به یک سال از رونمایی تیگو ۸ پرو مکس می‌گذرد و این محصول کماکان تنها خودروی تمام‌چرخ محرک (AWD) در بازار خودرو ایران است که مشتریان امکان خرید صفر کیلومتر آن را دارند. تیگو ۸ پرو مکس، به عنوان پرچمدار فونیکس و با استفاده از موتور ۲ لیتری TGDI، توان تولید ۲۵۴ اسب بخار قدرت را دارد، با بهره‌مندی از ۱۳ رادار سیستم همیار راننده (ADAS)، قابلیت‌های نیمه‌خودران را ارائه می‌دهد و با ۶ حالت رانندگی، برای انجام ماموریتی که راننده تعیین می‌کند، مهیاست.

فونیکس NEV و چشم‌انداز سبز

در تیر ماه سال جاری بود که فونیکس از اولین محصول PHEV مونتاژی در ایران یعنی تیگو ۸ پرو پلاگین-هیبرید رونمایی کرد. همین رویداد، سرآغازی بود بر فاز جدید تولیدات فونیکس که در ادامه به رونمایی از زیر برند فونیکس NEV انجامید.

تیگو ۸ پرو پلاگین-هیبرید با  قابلیت شارژ خانگی، اولین عضو از این خانواده بود که در نمایشگاه اهواز نیز به نمایش گذاشته خواهد شد. این خودرو با امکان پیمایش ۷۵ کیلومتر در حالت تمام برقی، دغدغه اتمام بنزین و دسترسی به پمپ بنزین را از بین می‌برد و در حالت فول شارژ و باک پُر، امکان پیمایش ۹۵۰ کیلومتر را دارد.

محصولات برند فونیکس به عنوان نامی که با طراحی چشم‌نواز و ارائه جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا در بازار خودرو ایران شناخته شده، توجهات زیادی را به خود جلب کرده و حالا بخش قابل توجهی از تمرکز خود را بر وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست، معطوف کرده است.

source

viraje

توسط viraje