Wp Header Logo 180.png

در زمستان استفاده از پالتو با هدف حفظ گرما و میل به تبعیت از آخرین مد روز بسیار رایج است. فراتر از کارایی، پالتو ها با تنوع بی نظیر در طرح و رنگ، کمد زمستانی شما را رنگارنگ تر جلوه می دهند. پالتو نقش اساسی ای را در مد زمستانی بازی می‌ کند. از جذابیت کلاسیک مشکی گرفته تا شور و نشاط رنگ قرمز، این انتخاب رنگ ‌ها فرصتی را ایجاد می ‌کند تا افراد با اشتیاق به استقبال فصل سرما بروند. در ادامه انواع مختلف پالتو ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

مدل های پالتو

پالتو

پافر ها برای استفاده روزانه مناسب اند؛ زیرا بسیار سبک و راحت هستند و به راحتی با یک جفت کفش اسپرت و شلوار جین ست می شوند.

 پارچه فوتر بسیار گرم و شیک است و هم در استایل های رسمی و هم کمی اسپرت تر، به کار می رود. این پالتو ها بدون زحمت با شلوار جین ست می شوند.

جنس پلار شیک و بسیار راحت است. مناسب برای گردش های غیر رسمی یا کافه گردی های دوستانه.

  • پالتو معروف به نخودی

 این طرح و رنگ کلاسیک پالتو، حضور همیشگی در دنیای مد دارد و برای رویداد های رسمی تر کاملا مناسب است.

 مانند کاپشن های معمولی با آستر است. ایده آل برای پوشیدن روزانه در سرمای شدید.

ترنچ کت ها به بارانی های کلاسیک و نه چندان گرم شباهت دارند و در حال حاضر جزء اصلی کمد های زمستانی افراد محسوب می شوند. این کت ها برای استفاده روزانه و فعالیت های رسمی و تجاری مناسب اند.

ویژگی های پالتو های زمستانی

ویژگی های پالتو های زمستانی

در برخی از مناطق افراد به دلیل سرمای شدید به پالتو های زمستانی نیاز دارند. پالتو زمستانی علاوه بر گرما در جشن های باشکوه نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از مشخصه های این پالتو ها عبارت اند از:

لایه بندی مناسب که شامل لایه های پایه، میانی و بیرونی می شود، پالتو ها را به عایقی بدل می کند که از انسان در برابر هوای سرد محافظت می کند.

  • کمک به ایجاد استایل جسورانه

کت ‌های زمستانی راه ‌هایی را برای ایجاد استایل های شیک و مد روز باز می ‌کنند و موجب می شوند بتوانید استایل‌ جسورانه ای داشته باشید.

هنگام خرید پالتو به چه نکاتی توجه کنیم؟

ضد آب بودن و داشتن پوسته بیرونی مقاوم در برابر آب از دیگر ویژگی های پالتو ها محسوب می شوند.

پیشنهاد می دهیم بر اساس آب و هوای منطقه زندگی تان، پارچه‌ های مصنوعی را برای مقاومت آن ها در برابر رطوبت و پارچه های پرز دار را برای دوام آن ها انتخاب کنید.

کیفیت زیپ و ضد آب بودن را بررسی کنید و زیپ های دو طرفه را برای گرمای بیشتر ترجیح دهید.

  رزوه ها، حفره ها و عایق آسیب دیده را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که دوخت به لایه های عایق نفوذ نمی کند.

جنس چرم را برای استایل و دوام، پشم را برای تطبیق پذیری با دمای محیط و خز مصنوعی را برای تولید گرما و استایل ظاهری شیک در نظر بگیرید.

رنگ های پالتو زمستانی

رنگ های پالتو زمستانی

پیشنهاد ما این است که هنگام انتخاب رنگ پالتو زمستانی، رنگ های گرم و پر شور را در نظر بگیرید. رنگ های رایج و همه کاره نیز انتخاب مناسبی تلقی می شوند.

 کلاسیک، همه کاره و بدون دردسر تقریبا با هر لباسی مطابقت دارد.

با بهره گیری از الگو هایی که یک عنصر برجسته به ظاهر زمستانی به شما می بخشند، از روتین ساده تکراری جدا شوید.

رنگ های خاکی همه کاره و هماهنگ، حال و هوای متمایزی را به لباس شما می بخشند.

غنی و خنثی، انتخابی منحصر به فرد است و به خوبی با سبک های مختلف هماهنگ می شود.

قهوه ای متوسط تا تیره، معمولی، همیشگی و در عین حال شیک است و استایل های مختلف را تکمیل می کند. این رنگ همیشه مطابق با مد خواهد ماند و استفاده مناسب از آن ظاهری تجملی ایجاد می کند.

سایه های روشن و ظریف بژ یا کرم رنگ های مناسب در میان پالتو های رنگ روشن هستند.

کت های قرمز روشن و شاد به لباس های با رنگ خنثی، شادابی می بخشند و به خوبی با رنگ های مختلف ست می شوند. البته بهتر است قرمز را با رنگ های خنثی هماهنگ کنید و استایلی متعادل را به نمایش بگذارید.

سایه آبی متمایز که جایگزینی تیره برای مشکی محسوب می شود و به کمد لباس شما تنوع می بخشد. این رنگ تیره جذابیت رنگ مشکی را در خود دارد؛ اما با این رنگ در حقیقت متفاوت است و استایل شما را جذاب تر نشان می دهد.

  • آبی روشن و سرمه ای

آبی روشن و سرمه ای، جفت جذاب و همه کاره، طیف رنگی چشم نوازی ایجاد می کنند.

جمع بندی

در دنیای مد زمستانی، پالتو ها را ترکیبی از کاربردی بودن و استایل در نظر گرفته می شوند. از ظرافت همیشگی رنگ مشکی گرفته تا جذابیت پر جنب و جوش قرمز، طیف وسیع رنگ ها افراد را قادر می سازند که کمد لباس زمستانی خود را با ذوق و سلیقه بچینند. فراتر از زیبایی شناسی، ویژگی های کت زمستانی باکیفیت شامل پوسته های ضد آب، انواع عایق ها و مواد بادوام است که ترکیبی هماهنگ از گرما و مد را تضمین می کند. با شروع فصل یخبندان، این پالتو ها نه تنها به لایه‌ های بیرونی تبدیل می ‌شوند، بلکه بیانگر انعطاف ‌پذیری و راحتی نیز هستند و راحتی و اعتماد به نفس را فراهم می ‌کنند. در این مقاله سعی کردیم تمام ویژگی های یک پالتوی باکیفیت را برشماریم و انواع پالتو را مورد بررسی قرار دهیم. در انتها نیز رنگ هایی را معرفی کردیم که به استایل زمستانی شما روح می بخشند و آن را برای مناسبت های مختلف مختلف به بهترین شکل تکمیل می کنند.

source

viraje

توسط viraje