Wp Header Logo 393.png

خدمتی جدید از خودرو شاپ همانطور که می دانید امروزه با استعلامات زیادی برای دوستانی که با خودرو سروکار دارن رو به رو هستیم برای مثال قبلا برای گرفتن نمره های منفی گواهینامه باید تا پلیس +10 می رفتیم اما امروزه با پیشرفت خدمات انلاین تنها در خانه با وارد کردن شماره گواهینامه و شماره موبایل می توانیم نمره های منفی خودمون رو روئیت کنیم خودروشاپ همونطور که در عرصه وام با سند خودرو، کارشناسی خودرو و همچین فروش اقساطی خودرو پیشرو بوده حال با اضافه کردن چند خدمت انلاین دیگه همچون استعلام اطلاعات خودرو و تخفیفات بیمه، تطبیق مالکیت خودرو، لیست پلاک های فعال و همچنین استعلام نمره منفی گواهینامه سعی داره که خدمات بیشتری رو به کاربرانش ارائه بده.

استعلامات خودرویی

برای استفاده از خدمات جدید خودروشاپ می توانید با کلیک بر روی لینک هایی که به رنگ نارنجی درآمده اند به صفحه مربوطه وارد و استعلام مدنظر خودتون رو در کمتر از یک دقیقه بگیرید.

استعلام اطلاعات خودرو و بیمه نامه

با استفاده از این قسمت شما می توانید تنها با وارد کردن شماره پلاک و کد ملی مالک نسبت به دریافت اطلاعات ماشین و تخفیفات بیمه اقدام کنید البته در این قسمت اطلاعاتی همچون تاریخ آغاز بیمه تاریخ پایان بیمه، درصد تخفیف بیمه شخص ثالث و بدنه و… رو نیز مشاهده کنید.

تطبیق مالکیت خودرو

در حین خرید و فروش ماشین و یا حتی نیاز به احراز مالکیت ماشین در هر زمانی شما با استفاده از سرویس تطبیق مالکیت خودرو در وبسایت ما می توانید کد ملی مالک بهمراه شماره پلاک ماشین رو وارد کرده و ببینید ایا شماره پلاک و خودرو مدنظر با کدملی وارد شده مطابقت دارد یا خیر.

استعلام لیست پلاک های فعال به نام شما

برای استعلام پلاک های فعال هم کافیست به صفحه مدنظر وارد شده و با وارد کردن اطلاعات خود بصورت انی پلاک هایی که به نام شما هستند رو مشاهده کنید، از این سرویس برای استعلام پلاک فعال قبل از ثبت نام در طرح های فروش خودروساز های داخلی استفاده کنید تا از نبودن پلاک فعالی به نام خود اطمینان حاصل کنید.

استعلام نمره های منفی گواهینامه

همانطور که اطلاع دارید در سالهای اخیر علاوه بر جریمه خودرو، هنگام تخلف دارنده گواهینامه هم امتیاز منفی می گیرد و این امر در صورت تکرار زیاد و پر شدن سقف امتیاز های منفی می تواند دارنده گواهینامه را با محدودیت های بسیاری مواجه کند، پس لازمه که همیشه از امتیازهای منفی خود اطلاع داشته باشیم و در صورت نیاز به انها اعتراض کنیم تا در صورت امکان امتیاز منفی پاک شود. با استفاده از سرویس مربوطه شما می توانید به راحتی لیستی از امتیازهای منفی خود بدست آورید و در صورت لزوم در آینده بیشتر مراعات کنید.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

5از 5 امتیاز

( 2 نفر امتیاز داده‌اند )

source

viraje

توسط viraje