Wp Header Logo 528.png

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، شرکت شایان دیزل پس از معرفی اولین کمپرسی تمام اتوماتیک ایران در شهر اهواز، حال تصمیم دارد تا این کمپرسی جدید را در شهر یزد نیز رونمایی کند.

مراسم رونمایی از اولین کمپرسی تمام اتوماتیک ایران ساعت ۱۹ روز ۲۰ دی ماه ۱۴۰۲ در شهرک نمایشگاه های بین المللی یزد سالن A غرفه شایان دیزل و با حضور مسئولان استان یزد برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش، اولین کمپرسی تمام اتوماتیک ایران با عنوان کمپرسی ۴*۶ دافران، از یک موتور با قدرت ۴۸۰ اسب بخار به همراه ترمز موتور ۲ مرحله ای بهره می برد. حداکثر گشتاور نیز در این کامیون ۶ سیلندر خطی، ۲۲۵۰ نیوتن متر اعلام شده است.

این کامیون مجهز به گیربکس اتوماتیک ZF آلمان به همراه اینتاردر ۵ زمانه بوده که تعداد دنده ها در آن، ۱۲ دنده جلو و ۴ دنده عقب است. و برند پمپ سوخت و انژکتور کامیون مورد اشاره، بوش با فیلتر رطوبت گیر و گرم کن می باشد.

کامیون کمپرسی ۴*۶ دافران با ۱۰ تن وزن(بدون بار) از طول، عرض و ارتفاع به ترتیب ۷۶۳۲، ۲۵۰۰ و ۳۲۸۵ میلی متر برخوردار است.

این کمپرسی اتوماتیک دارای گواهی استانداردهای ۸۵ گانه است که محورهای عقب در آن از اکسل توپی طلا می باشد.

در خصوص تجهیزات ایمنی و آسایش در این کامیون کمپرسی اتوماتیک می توان به سیستم تشخیص خواب آلودگی، دوربین ۳۶۰ درجه پانورامیک، سیستم رادار ترمز اضطراری(AEBS) به همراه FCWS، سیستم دوربین خط خوان جاده ای و انحراف از مسیر LDWS، یخچال، بخاری و کولر درجا فابریکی، تخت خواب راننده و مانیتور ۱۰ اینچی و … اشاره کرد.

شرکت شایان دیزل ۱۹ تا ۲۲ دی ماه ۱۴۰۲ با حضور در نوزدهمین نمایشگاه خودرو یزد واقع در شهرک نمایشگاه های بین المللی یزد، سالن A، و از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان خودروهای این شرکت خواهد بود.

در ادامه سایر امکانات و تجهیزات کامیون کمپرسی ۴*۶ دافران را در کاتالوگ این محصول که در زیر آمده است را با یکدیگر مرور می کنیم:

رونمایی از اولین کمپرسی تمام اتوماتیک ایران در یزد (+مشخصات فنی)

source

viraje

توسط viraje