Wp Header Logo 556.png

به گزارش پرشین خودرو، با توجه به ماه های پایانی سال و آغاز موج سفرهای نوروزی، شرکت امداد خودروسایپا از بسته جدید خدمات امدادی خود تحت عنوان “امداد سفر” رونمایی کرد.

 بسته ۱۵ روزه اشتراک “امداد سفر” براساس خدمات قابل ارائه در اشتراک ۳۶۵ روزه نقره ای شرکت امدادخودرو سایپا طراحی شده و مشتریان می توانند نسبت به خرید آن فقط با قیمت ۶۷ هزار تومان اقدام کنند.

رفع نقص خودرو در صورت امکان در محل، حمل خودرو به نزدیکترین نمایندگی مرتبط با خودرو در صورت نقص فنی یا هر حادثه دیگر، باتری به باتری و همچنین تعویض باتری، تعویض لاستیک پنچر با زاپاس سالم، تعویض تسمه ها، پرداخت هزینه حمل به مشتری در صورت عدم امکان ارائه خدمت، پرداخت هزینه انتقال سرنشین در موارد ناشی از تصادف یا حوادث دیگر مطابق سقف تعیین شده و … از جمله خدماتی است که مشتریان با خرید این اشتراک از مزایای آن برخوردار می شوند.

مشتریان می توانند با مراجعه به سایت شرکت امداد خودرو سایپا به نشانی www.emdadsaipa.ir یا از طریق نصب اپلیکیشن امداد و همچنین تماس با شماره تلفن ۰۲۱۸۴۴۴۴ نسبت به خرید اشتراک ۱۵ روزه سفر و سایر بسته های خدمات امدادی ۹۰ روزه یا یکساله اقدام کنند.

source

viraje

توسط viraje