Wp Header Logo 570.png

«خبرماشین» – راسا موتور شرایطی را فراهم کرد تا خبرنگاران تخصصی حوزه خودرو بتوانند از نزدیک با سوزوکی بالنو که اخیراً توسط این شرکت وارد و عرضه آن آغاز شده، ملاقات کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین»؛ این هاچ بک کراس خودرویی اقتصادی و کم مصرفی است که در سال 2022 برای بازار هند رونمایی شد؛ متوسط مصرف سوخت این خودرو حدود 5.4 لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

سوزوکی بالنو

سوزوکی بالنو در واقع نسل دوم مدلی به همین نام است که از سال 2015 تاکنون تولید و عرضه شده است. نسل اول این خودرو در بازارهای مختلف جهان از جمله اروپا، ژاپن، هند و آمریکای جنوبی حضور داشت اما سوزوکی از سال 2020 تصمیم گرفت تولید آن را برای بازارهای اروپا و ژاپن متوقف کند.

سوزوکی بالنو

نمایشگر ۹ اینچی ویژه سیستم سرگرمی، دوربین ۳۶۰ درجه، نمایشگر هداپ رنگی، پورت یو اس بی و دریچه سیستم تهویه برای ردیف عقب از امکانات جالب این خودروی اقتصادی است.

سوزوکی بالنو

مشخصات فنی سوزوکی بالنو

در بخش پیشرانه از نمونه تنفس طبیعی ۱.5 لیتری با توان 105 اسب بخار و خروجی  گشتاور 138 نیوتن متر استفاده شده است؛ این موتور ۴ سیلندر خطی با گیربکس اتوماتیک 4 سرعته مجهز به مبدل گشتاور هماهنگ می شود.

مشخصات فنی سوزوکی بالنو

سیستم تعلیق بروزرسانی شده و همچنین سیستم ترمز مجهز به دیسک های ۱۴ اینچی از دیگر ویژگی های بالنو است.

مشخصات فنی سوزوکی بالنو

از ویژگی های بخش ایمنی نیز می توان به کروز کنترل، سنسور هشدار برخورد از کنار، پایداری الکترونیکی، ای بی اس، ایی بی دی، دستیار ترمز، دستیار حرکت در سربالایی، ۶ ایربگ و … اشاره کرد.

خودرو از منظر ابعاد برابر با ۳۹۹۵ میلیمتر در طول، ۱۷۴۵ میلیمتر در عرض و ۱۴۷۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز برابر با ۲۵۲۰ میلیمتر است.

سوزوکی

source

viraje

توسط viraje