Wp Header Logo 1023.png

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، مهدی جعفری مدیرعامل شرکت بهار آفاق شهر، در مراسم معرفی این خودرو اظهار داشت: در حال حاضر جاروب های نیمه سنگین با قیمت ۵ تا ۶ میلیارد تومان به فروش می رسد که علاوه بر قیمت، استفاده‌ از این خودروها با اصطهلاک بالایی نیز همراه است.

به گفته وی، استفاده از جاروب های سنگین و نیمه سنگین در معابر کوچک امکان پذیر نیست اما جاروب سبک شهری با همان مسافت سطح شست و شو، و رفت و روب، قابلیت استفاده در این معابر را دارد.

مهدی جعفری

جعفری قیمت جاروب سبک شهری را ۴۰ درصد نسبت به جاروب های نیمه سنگین ارزان تر دانست و اظهار کرد: در حال حاضر جاروب سبک شهری این شرکت با قیمت ۳ میلیارد و ۳۰۰ تومان عرضه می شود.

وی تکنولوژی جاروب سبک شهری را نسبت به تمام جاروب های موجود جدیدتر دانست و طراحی و تولید این محصول را حاصل همکاری شرکت های زامیاد، ایران کاوه و بهار آفاق شهر اعلام کرد.

خودرو جاروب سبک شهری

براساس این گزارش، جاروب سبک شهری قابل نصب بر روی شاسی پادرا پلاس لانگ و دیگر شاسی های هم‌رده است.

در خصوص مشخصات فنی این جاروب شهری می توان به کالسکه مکش با برس سیمی فولادی، موتور دیزلی ژاپنی، کلاچ اتوماتیک یکپارچه، مجهز به روش تخلیه خودکار سطح بالا، سنسور هشدار خالی شدن منبع آب و دو دوربین اشاره کرد.

حجم مخزن در این خودرو یک متر مکعب، حجم مخزن آب ۴۰۰ لیتر، نوع موتور ۴ سیلندر خطی، ۳۷ کیلووات توان موتور، ولتاژ باطری ۱۲ ولت و ظرفیت مخزن روغن هیدرولیک ۴۸ لیتر است.

خودرو جاروب سبک شهری

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje