Wp Header Logo 1051.png

وانت‌پیکاپ‌ها محبوبیت بسیار زیادی در تایلند دارند و ایسوزو دی‌مکس و تویوتا هایلوکس همواره جزو پرفروش‌ترین خودروهای این کشور هستند. فورد رنجر هم طرفداران قابل‌توجهی دارد و با توجه به علاقه تایلندی‌ها به این دسته از خودروها جای تعجبی ندارد که تیونرهای متعددی در پس‌زمینه فعالیت کنند و کیت‌های متنوعی را در دسترس خریداران قرار دهند.

یکی از مشهورترین تیونرهای تایلندی شانا E اسپرت است که در نزدیکی بانکوک فعالیت کرده و پکیج‌های ارتقای متنوعی را برای فورد رنجر ارائه می‌کند. یکی از این کیت‌های قابل‌توجه باعث می‌شود ظاهر رنجر به فورد برانکو تبدیل شود؛ خودرویی که در این کشور عرضه نشده است.

فورد رنجر مورد بحث به جدیدترین نسخه رپتور تعلق دارد، اما ظاهر آن شبیه هیچ رنجر دیگری که قبلا دیده‌ایم نیست.

تغییرات رنجر از بخش جلو شروع می‌شود یعنی جایی که جلوپنجره و چراغ‌ها از برانکو الهام گرفته‌اند. این تیونر همچنین از سینی محافظ جدیدی در جلو استفاده کرده است.

شانا E اسپرت تنها به تغییر ظاهر رنجر اکتفا نکرده و رینگ‌های جدید با پره‌های مشکی و تریم بیرونی قرمز را در نظر گرفته است. این رینگ‌ها با لاستیک‌های آفرود همراه شده‌اند.

پشت رینگ‌ها نیز کالیپرهای ترمز برمبو خودنمایی می‌کنند. با توجه به این‌که رینگ و لاستیک جدید رنجر بسیار پهن‌تر از نسخه استاندارد رنجر هستند بنابراین قوس چرخ‌های جدیدی طراحی شده‌اند تا هم چرخ‌ها را دربرگیرند و هم ظاهر خودرو را ارتقا دهند.

نمای عقب فورد رنجر شانا E اسپرت نیز اندکی با نسخه استاندارد متفاوت است و تفاوت‌هایی در اطراف چراغ‌ها دیده می‌شود.

نشان بزرگ برانکو هم روی در پشتی وجود دارد. به این لیست باید یک سپر متفاوت را افزود.

به نظر می‌رسد این کیت تیونینگ با استقبال زیادی از طرف خریداران تایلندی روبه‌رو شود.

منبع : پدال

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje