Wp Header Logo 1372.png

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با حضور در پنجمین نمایشگاه خودرو تهران،‌ علاوه بر خدمات فعلی خود در بازرسی خودرو و قطعات، ارزیابی خدمات فروش و پس از فروش، تحقیقات بازار و تستهای آلایندگی، از برنامه های توسعه ای خود برای تستهای خودرو رونمایی می کند.

درحال‌ حاضر تست برخورد و تست خودروهای برقی را در کشور وجود ندارد اما طبق برنامه‌ای که در حال اجرا است، در سال ۱۴۰۴ ایران تبدیل به بزرگ‌ترین مجموعه تست خودرویی در خاورمیانه خواهد شد.

زمین این مرکز و کل تجهیزات آن شامل ریل برخورد، موتورها، دوربین و سنسور و از همه این‌ها مهم‌تر، آدمک‌های تست تصادف (دامی) است. ما برای ۴ نمونه دامی این تست شامل بزرگسال، کودک، خانم باردار و… نیز خریداری شده است.

تست تصادف، آزمون خودروهای برقی و آزمایشگاه یورو 6 از پروژه‌های بزرگ در صنعت خودرو است که در حال اجرا بوده و قرار است طی حضور در پنجمین نمایشگاه خودرو تهران، معرفی شوند.

این مرکز که بزرگترین مرکز تست تصادف خاورمیانه خواهد بود تحت اجرای شرکت آزمون‌های ایمنی و کیفیت خودرو AQS است که با کنسرسیوم مشترکی بین ISQI و آذین خودرو، رایزکو و آرتاویل در حال ساخت است و انتظار داریم در سال آینده به بهره برداری برسد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در نمایشگاه خودرو تهران در سالن ملل حضور خواهد داشت و بازدیدکنندگان می‌توانند از 10 تا 15 بهمن‌ماه (ساعات 10 صبح الی 17 عصر) در این غرفه حضور یافته و با برنامه های این شرکت برای ارتقای ایمنی، کیفیت و حفظ محیط زیست در صنعت خودرو و قطعات آشنا شوند و از دوره های آموزشی تخصصی تعریف شده برای روزهای نمایشگاه استفاده کنند.

 

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje