نمایشی برای محصولات برند لوکس مدیران خودرو؛

صنعت ماشین: نمایشگاه خودرو کرمان از روز 17 بهمن آغاز شد و تا 20 بهمن ماه از ساعت 16 تا 21 میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان به صنعت خودرو است…..

به گزارش صنعت ماشین،

 نمایشگاه خودرو کرمان از روز 17 بهمن آغاز شد و تا 20 بهمن ماه از ساعت 16 تا 21 میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان به صنعت خودرو است. از جمله شرکت های حاضر در این نمایشگاه، مدیران خودرو است و برند لوکس این شرکت هم در کرمان حضور دارد. اکستریم که برای اولین بار و در سال جاری، محصولاتش را در نصف جهان و برای اصفهانی ها به نمایش گذاشت، اکنون به نمابشگاه خودروی جنوب شرق کشور رفته و خودنمایی می کند.

حضور شاسی بلندهای لوکس اکستریم در نمایشگاه خودرو کرمان

در غرفه این برند لوکس، سه شاسی بلند لوکس اکستریم VX، اکستریم LX و اکستریم TXL دیده می شود. خودروهایی که در کلاس خود، در رده ی لوکس ترین شاسی بلندهای مونتاژی کشور قرار می گیرند. محصولات اکستریم علاوه بر بهره مندی از طراحی ظاهری جذاب و آپشن های بسیار، مجهز به پیشرانه قدرتمند هستند و نیروی پیشرانه آن ها نیز به هر دو محور منتقل می شود. یعنی اینکه صرفا با یک خودرو لوکس طرف نبوده و این محصولات توانایی رویارویی با شرایط خاص را هم دارند. 

حضور شاسی بلندهای لوکس اکستریم در نمایشگاه خودرو کرمان

بزرگترین عضو این خانواده، اکستریم VX است که از یک موتور دو لیتری توربو با سیستم پاشش مستقیم سوخت بهره می برد. این موتور 261 اسب بخار قدرت و 400 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. جعبه دنده این شاسی بلند دو دیفرانسیل نیز از نوع هشت سرعته خودکار است. اکستریم TXL، دیگر عضو این خانواده لوکس نیز همانند اکستریم VX به یک موتور دو لیتری توربو 261 اسب بخاری و گیربکس هشت سرعته خودکار مجهز است. کوچکترین عضو این خانواده اکستریم LX است که به یک موتور 1.6 لیتری توربو با سیستم پاشش سوخت مستقیم مجهز شده. این موتور 197 اسب بخار قدرت و 300 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. جعبه دنده تعبیه شده در اکستریم LX از نوع هفت سرعته خودکار دوکلاچه است. 

حضور شاسی بلندهای لوکس اکستریم در نمایشگاه خودرو کرمان

حضور شاسی بلندهای لوکس اکستریم در نمایشگاه خودرو کرمان

 

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje