شهری و بدون آلاینده؛

صنعت ماشین: کرمان موتور امروز فرصتی فراهم کرد تا نگاهی به هاچ بک برقی KMC E10X داشته باشیم. خودرویی که برای اولین بار در تابستان ۱۴۰۲ و در نمایشگاه روایت خدمت از آن پرده برداری شد.

به گزارش صنعت ماشین،

 کرمان موتور امروز فرصتی فراهم کرد تا نگاهی به هاچ بک برقی KMC E10X داشته باشیم. خودرویی که برای اولین بار در تابستان ۱۴۰۲ و در نمایشگاه روایت خدمت از آن پرده برداری شد. 

نگاهی به KMC E10X فسقلی برقی کرمان موتور +تصاویر

این هاچ بک برقی با داشتن طول، عرض و ارتفاع به ترتیب ۳۶۵۰ میلی متر، ۱۶۷۰ میلی متر و ۱۵۴۰ میلی متر، تقریبا هم قد و قواره خودروهای هاچ بک محبوب بازار است و همچنین می تواند برای استفاده های شهری نیز بسیار کارا باشد. 

در مورد قوای فنی KMC E10X باید گفت که این هاچ بک برقی به یک الکتروموتور ۴۵ کیلوواتی با توان تولید حداکثر گشتاور ۱۵۰ نیوتن متر مجهز است. باتری به کار رفته در این خودرو از نوع LFP با حداکثر ظرفیت ۳۰ کیلووات ساعت است و با یک بار شارژ کامل، امکان پیمایش ۳۰۲ کیلومتر مسافت را ایجاد می کند. 

نگاهی به KMC E10X فسقلی برقی کرمان موتور +تصاویر

در مورد تجهیزات ایمنی و رفاهی KMC E10X باید گفت که این خودرو به امکاناتی از جمله دو کیسه هوا، ترمز ضد قفل، سیستم کنترل پایداری، سیستم TPMS، ترمز پارک برقی، فرمان برقی، چراغ های LED جلو، سیستم ورود به خودرو بدون کلید، استارت دکمه ای، کروز کنترل، کلاستر دیجیتال ۶.۲ اینچی و مالتی مدیا ۱۰.۲۵ اینچی مجهز است.

منبع: پایگاه خبری صنعت ماشین

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب سایت نزد صنعت ماشین محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد. 

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje