Wp Header Logo 926.png


منتشر شده در 09 اسفند 1402 ساعت 16:54عکاس
علیرضا پاداش

قیمت نجومی چانگان CS55 پلاس در بازار آزاد

با آغاز تحویل چانگان CS55 پلاس وارداتی توسط گروه خودروسازی سایپا، قیمت این کراس اوور چینی در بازار آزاد به صورت نجومی توسط دلالان تعیین شده است.

به گزارش آخرین خودرو، چانگان CS55 پلاس دومین کراس اوور وارداتی سایپا است که در جایگاه کراس اوورهای متوسط قرار می گیرد. قیمت مصوب چانگان CS55 پلاس نزدیک به یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است. اما با آغاز تحویل این کراس اوور چینی، شاهد هستیم که دلالان قیمتی فراتر از ۲.۵ میلیارد تومان را برای CS55 پلاس اعلام می کنند. بررسی ها نشان می دهد که دارندگان چانگان CS55 پلاس قیمت هایی در بازه دو میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان تا سه میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان را برای این خودرو در آگهی ها درج کرده اند. البته باید توجه داشت که هنوز معامله ای با این قیمت ثبت نشده است. نکته مهم این بوده که چانگان CS55 پلاس رقیب خودروهایی مانند فونیکس تیگو ۷ پرو پرمیوم، لاماری ایما، هایما ۸S و… است و حال قیمتی به مراتب بالاتر از رقبا را در بازار آزاد برای این خودرو اعلام می کنند.

زیر کاپوت این کراس اوور متوسط وارداتی یک پیشرانه ۱.۵ لیتر توربوشارژ با فناوری پاشش مستقیم سوخت (TGDI) قرار داد که خروجی های ۱۸۸ اسب بخار قدرت و ۳۰۰ نیوتن متر گشتاور را ثبت می کند. قدرت از طریق جعبه دنده ۷ سرعته دو کلاچه تَر (WDCT) به چرخ های جلو منتقل می شود و مصرف ترکیبی ۵.۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر را در این کراس اوور داریم. سیستم تعلیق در محور جلو از نوع مک فرسون و در محور عقب از نوع مولتی لینک است و با این ترکیب سواری نسبتا نرمی در این خودرو پیش بینی می شود.

از جمله امکانات ایمنی و رفاهی این خودرو می توان به ۶ کیسه هوای ده نقطه ای، سیستم کنترل پایداری و کنترل کشش، سیستم شروع حرکت در سربالایی و سرازیری، سیستم ترمز اضطراری، سیستم هشدار تصادف از جلو، شارژر بی سیم، ترمز پارک برقی ، سیستم صوتی PIONEER ، نمایشگر لمسی ۱۲.۳ اینچی ، کلاستر دیجیتال، خروجی ۱۲ ولت، پورت USB، تهویه اتوماتیک، دوربین ۳۶۰ درجه، ترمز پارک برقی، اتوهلد، سیستم پایش باد تایرها، کروزکنترل تطبیقی، محدود کننده سرعت ،استارت دکمه ای ، ورود خروج بدون کلید، سنسور پارک عقب، چراغ روشنایی روز ، سنسور نور، سنسور باران و… اشاره کرد.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje