به گزارش صنعت ماشین،

 گروه آرین سرمایه در سال ۱۳۹۶ جهت مونتاژ خودروهای سواری میتسوبیشی و خودروهای تجاری جک، کارخانه ای را در شهر خمین در زمینی به مساحت ۲۹۵ هکتار احداث کرد. با شدت گرفتن تحریم ها، مونتاژ محصولات میتسوبیشی از دستور کار خارج شد و تمرکز این گروه روی مونتاژ ون، مینی بوس، کامیونت و کامیون در کارخانه خمین که به مجتمع صنعتی آرین پارس موتور تغییر نام پیدا کرده، قرار گرفت.

آشنایی با کاربری کامیونت های جک آرین دیزل

شرکت آرین دیزل به عنوان نماینده رسمی خودروهای تجاری سبک جک در ایران، با بهره وری از تجارب ارزنده مدیران و مهندسان خویش در عرصه خودروسازی، نسبت به انتخاب و عرضه محصولات باکیفیت، قابل اطمینان و رقابتی اقدام نموده است. با توجه به خط مشی این شرکت و در راستای کسب حداکثری رضایت مشتریان، شرکت آرین دیزل نسبت به ارائه مدل های مناسب، سخت کار و سازگار با اقلیم ایران با قیمت های رقابتی و شرایط فروش متنوع و نیز خدمات پس از فروش به طور گسترده در سطح کشور اقدام کرده است.

آشنایی با کاربری کامیونت های جک آرین دیزل

شرکت جی ای سی موتورز یکی از مطرح ترین شرکت های خودروساز چین است که زمان تاسیس آن، به سال 1964 میلادی باز می گردد. این شرکت چینی که در ایران، به اختصار با نام جک شناخته می شود، مدت ها است که با تنوعی از محصولات، از سبک تا سنگین، در بازار ایران حضور دارد. شرکت آرین دیزل کامیونت های شش تن، هشت تن و 9 تن جک را مونتاژ و با کاربری های مختلف به بازار عرضه می کند. در ادامه، به کاربری های کامیونت های شرکت آرین دیزل خواهیم پرداخت. 

آشنایی با کاربری کامیونت های جک آرین دیزل

کاربری های کامیونت جک آرین دیزل

این کامیونت ها که به ترتیب، در نسخه شش، هشت و 9 تن با کدهای N721-N60، N721-N85 و N721-N90 شناخته می شوند، دارای ابعاد کلی شاسی (بدون اتاق بار) در طول، عرض و ارتفاع، به ترتیب معادل 6990 میلی متر، 2116 میلی متر و 2300 میلی متر و فاصله بین دو محور آن نیز 3845 میلی متر هستند. همچنین وزن شاسی این کامیونت ها 3175 کیلوگرم اعلام شده است.

آشنایی با کاربری کامیونت های جک آرین دیزل

بر اساس اعلام آرین دیزل، کامیونت های شش و هشت تن جک با کاربری های آتش نشان، حمل زباله، یخچالدار، مسقف فلزی، مسقف چادری، باری بغل تاشو و باری چوبی با روکش فلزی قابل سفارش و عرضه است. کاربری های یخچالدار، مسقف چادری، مسقف ایزوله و باری چوبی با روکش فلزی، برای کامیونت 9 تن نیز قابل سفارش است.

آشنایی با کاربری کامیونت های جک آرین دیزل

کامیونت های جک، مجهز به پیشرانه 3760 سی سی دیزلی کامینز با کد ISF3.8S5154 هستند که 154 اسب بخار و 500 نیوتن متر گشتاور قدرت دارد. جعبه دنده این کامیونت ها با کد LC6T540B شناخته می شود و از نوع شش سرعته دستی است.

آشنایی با کاربری کامیونت های جک آرین دیزل

فارغ از ظرفیت بار، این کامیونت ها از تجهیزاتی نظیر هشدار کمربند ایمنی، قابلیت تنظیم ارتفاع کمربند ایمنی، صندلی قابل تنظیم، رادیو پخش، کنترل رادیو پخش روی فرمان، کولر، کروز کنترل، سیستم ادبلو ساخت بوش، کاتالیست اگزوز، شیشه بالابر برقی، مه شکن عقب، دی لایت، جک روغنی، سیستم تنظیم ارتفاع چراغ های جلو، هشدار دنده عقب، روکش صندلی پارچه ای و سیستم هشدار دهنده انحراف از مسیر بهره مند هستند. 

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje