Wp Header Logo 218.png
لامبورگینی اوروس پرفورمانته 2024 برای پلیس ایتالیا

این ششمین لامبورگینی است که توسط پلیس ایتالیا دریافت می شود و این ماشین پلیس لامبورگینی اوروس برای حمل و نقل اعضای بدن ساخته شده است.

لامبورگینی در ساخت خودرو های عجیب و غریب که نمی توان استفاده روزمره از آن داشت، نامی برای خود دست و پا کرده است، اما اوروس (Urus) به راحتی می تواند پنج صندلی همراه با محفظه چمدان ها را داشته باشد. همچنین به طور قابل توجهی ارزان تر از نسخه های V10 و V12 است، بنابراین جای تعجب نیست که این SUV از زمان عرضه اش در سال ۲۰۱۸ بر نمودار های فروش تسلط داشته است. اما زمان آن رسیده است که اوروس تطبیق پذیری خود را با آماده شدن برای وظایف پلیسی نشان دهد.

لامبورگینی اوروس پرفورمانته 2024 برای پلیس ایتالیا

این ششمین وسیله نقلیه ای است که لامبورگینی به نیروی پلیس ایتالیا قرض می دهد و این خودرو بر اساس نسخه خشن تر پرفورمانته (Performante) ساخته شده است. این خودرو به دنبال سایر مدل های لامبورگینی که برای وظایف پلیسی تبدیل شده اند، ارائه می شود، از جمله ابر خودرو های گالاردو و هوراکان که برای حمل و نقل اعضای بدن با سرعت بالا استفاده می شوند. این اوروس همچنین دارای یک محفظه یخچال مخصوص در صندوق عقب است تا اعضای بدن را به کسانی که نیاز به پیوند دارند برساند. علاوه بر این، یخچال قابل حمل می تواند برای حمل پلاسما استفاده شود.

لامبورگینی اوروس پرفورمانته 2024 برای پلیس ایتالیا

این رنگ خاص توسط Lamborghini Centro Stile با ترکیب سایه آبی کلاسیک پلیس ایتالیا با سفید ایجاد شده است. علاوه بر این، آرم پلیس به صورت بازتابنده در حالی که با موتیف پرچم ایتالیا نیز یکپارچه شده است بر روی درب ها اعمال شده است،. از دیگر تغییرات می توان به نوار نوری آبی LED روی سقف و آژیر برقی دو صدا اشاره کرد.

لامبورگینی اوروس پرفورمانته 2024 برای پلیس ایتالیا

اوروس پرفورمانته (Urus Performante) یک سری تغییرات را در داخل داشته است که شامل یک جعبه سلاح زرهی و یک قسمت اختصاصی برای دستگاه شوک، همراه با یک نمایشگر پیام که در بالای داشبورد نصب شده است می باشد. اوروس می تواند به سرعت به مقصد خود سفر کند زیرا از یک موتور V8 توئین توربو با ۶۶۶ اسب بخار قدرت و ۶۲۷ پوند فوت گشتاور برخوردار است که شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۳.۳ ثانیه ای و حداکثر سرعت ۳۰۵ کیلومتر در ساعت را ممکن می سازد.

لامبورگینی اوروس پرفورمانته 2024 برای پلیس ایتالیا

لامبورگینی ۲۰ سال است که با پلیس ایتالیا همکاری می کند و این اوروس از سال ۲۰۲۴ توسط پلیس بزرگراه مورد استفاده قرار می گیرد و به یک هوراکان LP610-4 در ناوگان پلیس این کشور می پیوندد.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje