ارگ جدید به سمت قطعه سازی می رود؛

صنعت ماشین: مراسم آئین کلنگ زنی احداث کارخانه هلدینگ رایزکو در ارگ جدید بم روز چهارشنبه برگزار شد؛ این کارخانه قرار است…..

به گزارش صنعت ماشین،

 مراسم آئین کلنگ زنی احداث کارخانه هلدینگ رایزکو در ارگ جدید بم روز چهارشنبه برگزار شد؛ این کارخانه قرار است در زمینی به وسعت ۵۵۰ هزار متر مربعی و با سرمایه گذاری ۱۷۵ میلیون یورو و ۳۵۰۰ میلیارد تومان احداث شود. اجرای این فاز از پروژه هلدینگ رایزکو، ۲۵۰۰ نفر اشتغال فعال ایحاد خواهد کرد.

احداث کارخانه پیشرفته در جنوب شرق کشور توسط هلدینگ رایزکو

پاک دامن، مدیر پروژه احداث کارخانه تولید قطعات خودرو رایزکو در کرمان گفت: هلدینگ رایزکو با بیش از ۲۵ شرکت در سراسر کشور در حوزه های تولید قطعات خودرو، انرژی، مواد پلیمری، پرورش آبزیان و … فعال است. ضمن اینکه هلدینگ رایزکو بخشی از سهام شرکت ایران خودرو و گروه بهمن را نیز در اختیار دارد. 

احداث کارخانه پیشرفته در جنوب شرق کشور توسط هلدینگ رایزکو

به گفته مدیر این کلان پروژه، تولید رینگ آلومینیومی، باتری خودروهای الکتریکی و تولید انرژی سبز در سایت بم انجام خواهد شد.

حمیدرضا صمدی رییس هیئت مدیره رایزکو در مراسم کلنگ زنی کارخانه این هلدینگ در بم با تاکید بر اهداف تعیین شده توسط مقام معظم رهبری گفت: اشتغال و صنعت از اهداف اصلی هلدینگ رایزکو است. امروز باید به همدیگر تعهد داده که این اهداف را عملی کنیم و به دنبال اشتغال زایی باشیم.

احداث کارخانه پیشرفته در جنوب شرق کشور توسط هلدینگ رایزکو

حضور رایزکو در صنعت خودرو 

هلدینگ راز حضور خود را در صنعت خودروسازی به منظور تکمیل زنجیره ارزش هلدینگ، در سال ۹۵ با مشارکت در خرید سهام مدیریت گروه خودروسازی بهمن به تحقق رساند. این هلدینگ به عنوان یکی از مجموعه های پیشرو در صنعت قطعه سازی خودرو در کشور، با استفاده از دانش و تکنولوژی موجود در شرکت های زیرمجموعه، همگام با تامین نیاز داخل صنعت خودروسازی در ایران و با تکیه بر توسعه همکاری های بین المللی خود در راستای توسعه بازارهای صادراتی نیز فعالیت می کند.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje