صنعت ماشین: فروش فورد موتور در ایالات‌ متحده ۱۰.۵ درصد در ماه گذشته در مقایسه با فوریه ۲۰۲۳ افزایش یافت که به دلیل افزایش فروش خودروهای هیبریدی و تمام الکتریکی آن بود.

به گزارش صنعت ماشین،

 افزایش فروش هیبریدی بخشی از برنامه فورد برای دو برابر کردن این فناوری است. این شرکت گفت که مجموع فروش هیبریدی در ماه فوریه به 12 هزار و 45 خودرو رسید که شامل 6463 دستگاه از پیکاپ کوچک ماوریک هیبریدی بود.

در این بیانیه آمده است که خودروهای هیبریدی همچنان بخش رشد فورد هستند و فروش آن در بیشتر سال گذشته با سرعت بیشتری نسبت به کل صنعت ایالات‌متحده رشد کرده است. علیرغم افزایش خودروهای هیبریدی و برقی، 89.5 درصد از فروش فورد در ماه گذشته مربوط به خودروهای سنتی و کامیون‌ها بود.

این خودروساز از فروش 174 هزار و 192 خودرو و کامیون در ماه فوریه خبر داد. نتایج شامل جهش 81 درصدی در فروش خودروهای برقی و تقریباً 32 درصد افزایش در مدل‌های هیبریدی بود. فروش موتورهای احتراق داخلی سنتی نیز افزایش یافته که نسبت به ماه مشابه سال قبل 7.5 درصد افزایش یافته است.

طبق گزارش رویترز، فروش کلی خودروساز دیترویت از حدود 157 هزار و 606 دستگاه در سال گذشته به 174 هزار و 192 دستگاه افزایش یافت.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje