عملکرد تیم مدیریتی سایپا در دوسال اخیر مثبت بوده است

صنعت ماشین: در مراسم گرامیداشت پنجاه و هشتمین سالگرد فعالیت شرکت سایپا،‌ رئیس انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان خودرو کشور تأ‌کید کرد که سایپا طی 26 ماه گذشته موفقیت‌های پُرشماری را کسب کرده و در مسیر تحقق انتظارات مردم در حال گام برداشتن است.

به گزارش صنعت ماشین،

 محمدرضا نجفی‌منش،‌ رئیس انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان خودرو کشور در مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس شرکت سایپا،‌ گفت: در شرایطی که تحریم‌های خارجی و البته داخلی سال‌هاست صنعت خودرو و قطعه‌سازی کشور را تحت فشار قرار داده، برگزاری جشن پنجاه و هشت سالگی گروه بزرگ خودروسازی سایپا مایه مباهات و خرسندی است. 

او اظهار کرد: اولین صنعت غیرنفتی که در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار گرفت، صنعت خودروسازی بود اما اتحاد و همدلی خودروسازان و قطعه‌سازان این تحریم‌ها را بی اثر کرد. در دور اخیر تحریم‌ها که از زمان ترامپ شدت گرفت با وجود اینکه فشارها بیشتر شد، افزایش همبستگی و تلاش صنعتگران این تحریم‌ها را خنثی کرد.

نجفی‌منش با بیان اینکه کار ناتمام تحریم‌های خارجی را عده‌ای می‌خواهند در داخل تکمیل کنند، گفت: پس از آنکه تحریم‌های خارجی نتوانست خودروسازی و قطعه‌سازی کشور را متوقف کند، عده‌ای در داخل به ترامپ و اوباما گفتند شما عُرضه ندارید، ما خودمان این‌کار را می‌کنیم و کمر همت به نابودی این صنایع بسته‌اند!

او با اشاره به اینکه جامعه در بحث قیمت و کیفیت انتظارات درستی از خودروسازان و قطعه‌سازان دارند، اظهار کرد: با وجود تمام ناملایمات، امروز تلاش و موفقیت‌های زیادی را در سایپا مشاهده می‌کنیم که لازم است به نحو مطلوبی به جامعه منعکس و اطلاع‌رسانی شود تا جامعه بداند فرزندان آنها، در صنعت خودرو برای تأمین خواسته‌های کمی و کیفی آنها در تلاش هستند.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje