Wp Header Logo 387.png

مدیرعامل امداد خودرو سایپا در این مراسم گفت: ضرورت دارد که ارائه خدمات در طرح نوروزی صحیح و به‌موقع انجام شود؛ در این راستا قطعات و تجهیزات پرمصرف باید در همه واحدهای سیار و ثابت موجود باشد تا مردم هیچ مشکلی پیدا نکنند.

طرح خدمات امداد نوروزی شرکت سایپا با حضور امدادگران جاده‌ای از ۲۴ اسفند سال ۱۴۰۲ تا ۱۴ فروردین ماه سال آینده با شعار «راه، همراهی می‌خواهد» و از طریق شماره تماس ۰۹۶۵۵۰ اجرا می‌شود.

مدیرعامل امدادخودروی سایپا امروز دوشنبه در آیین طرح خدمات امداد نوروزی اظهار داشت: عملیات نوروزی به ۲ بخش تخصصی و رفتاری تقسیم شده است ضمن اینکه از تکنولوژی‌های روز برای تجهیز امدادگران و زیرساخت‌های امدادی استفاده شده است.

کوروش پارسا افزود: امسال افزایش ناوگان امدادی و آموزش خودروهای هیبریدی را داشته‌ایم.

وی با اشاره به ماموریت امدادگران در جاده‌ها گفت: سامانه ۰۹۶۵۵۰ در اختیار عموم مردم برای خدمات‌رسانی در جاده‌هاست.

مدیرعامل امدادخودروی سایپا بیان داشت: تعداد ۵۰۰ امدادگر سایپا و تعداد ۳۰۰ پیمانکار در این مجموعه داریم که در مجموع به ۸۰۰ امدادگر در سطح کشور به صورت شبانه‌روزی مشغول امدادرسانی هستند.

پارسا مدت زمان رسیدن امدادرسان به متقاضی در شهرستان‌ها و تهران را اعلام کرد و گفت: زمان متفاوت است در طول سال مدت زمان میانگین امدادرسانی کمتر از ۳۰ دقیقه است؛ اما در نوروز به نظر می‌رسد زمان امدادرسانی به کمتر از ۱۴ تا ۱۵ دقیقه برسد.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje