123 3638455876989005546638456010566694344

یک فروشنده بنتلی در کشور هند، پنج مدل بنتلی را به طور جداگانه به بخش مولینر سفارش داده است، سری خودروهایی که Opulence Edition نام‌گذاری شده‌اند.

این پنج مدل شامل کانتیننتال GT اسپید، فلایینگ اسپور اسپید و سه مدل بنتایگا EWB Azure است. همه ۵ نسخه، بدنه‌ای با رنگ سبز Scarab دارند که از اسکلت خارجی سوسک الهام گرفته است‌. بنتلی برای اولین بار از این رنگ استفاده کرده است.

معرفی بنتلی های سفارش شده از هند

هر سه نسخه از بنتایگا EWB Azure، چهار نفره هستند و خنک‌کننده کنسول مولینر بین دو صندلی قرار گرفته است. کابین این خودروها از دو رنگ نارنجی Mandarin و سبز Cumbrian تشکیل شده است.

مدل کانتیننتال GT اسپید نیز همان ترکیب رنگ داخلی و خارجی را دارد. رینگ‌های ۲۲ اینچی با تریم تیره برای آن درنظر گرفته شده است. خودرو اکنون به دست مالکش رسیده است.

فلایینگ اسپور اسپید نیز بر رینگ‌های ۲۲ اینچی اسپید با تریم تیره سوار شده است. نشان Flying B به طور نورانی در جلوی خودرو تعبیه شده و داخل کابین نیز همان ترکیب رنگی نارنجی و سبز برای چرم‌ها دیده می‌شود. روی پشت‌سری‌ها نیز نشان Speed دوخته شده است.

معرفی بنتلی های سفارش شده از هند

نوع رنگ‌های به کار رفته در این بنتلی‌ها، ادای احترامی به پرچم ملی هند است. در هر مدل، نقش و نگاری را روی سمت سرنشین داشبورد مشاهده می‌کنیم. این‌ها نمادهای خوش‌شانسی در کشور هند به حساب می‌آیند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje