Mvm 4 1 750x430 1

َADS Temp مستطیل


شرکت مدیران خودرو برای قدردانی از همراهی مشتریان وفادار و شرکای تجاری خود در سال 1402 جشن سالانه متفاوت و جذابی را با حضور مدیران ارشد و مشتریانش برگزار کرد. مدیران خودرو به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های خودروساز با عرضه محصولات خودرو در برندهای مدیران خودرو، فونیکس، فونیکس NEV و اکستریم در واپسین روزهای سال 1402 در جشنی باشکوه میزبان مشتریان وفادار و شبکه گشترده فروش خود بود که با اتفاقات جالب و جذابی همراه شد. این شرکت به منظور قدردانی از همراهی شرکای تجاری خود که به بزرگتر شدن و رشد روافزون دامنه فعالیت‌های شرکت شده است‌، جمعه (25 اسفند 1402) در عمارت همای جشن باشکوهی را برگزار کرد که شامل برنامه های متنوع و سرگم کننده‌ای بود.

در این برنامه چشم انداز این شرکت در سال 1403 بیان شد که نشان از اشتیاق مدیران خودرو برای رشد و گسترش صنعت خودرو کشور و فصل جدیدی از همکاری و همراهی مشتریان دارد. همچنین گوشه‌هایی از عملکرد این شرکت در سال 1402 شامل برگزاری کمپین ها و فعالیت های آنلاین ارائه شد که بخشی از این اقدامات توانسته بیش از 300 میلیون بار در شبکه های اجتماعی دیده شود.

اشتیاق مدیران خودرو برای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان

مدیران خودرو به عنوان لیدر صنعت خودرو در خدمت رسانی به مشتریان، مشتاق است روند فعلی خود را با کیفیت مطلوب تری در سال 1403 ادامه دهد. در همین راستا قرار است اپلیکیشن و پلتفرم اختصاصی این شرکت برای راه اندازی ارتباطی بهتر میان شرکت و مشتریان در سال 1403 رونمایی شود که جوابگوی نیازها و خواسته های مشتریان خواهد بود. با ارائه این اپلیکیشن نیاز مشتری برای خرید اکسسوری، هدایا یا نقشه‌ دسترسی به نمایندگی‌ها و همچنین امکان فعالیت مجازی فراهم می شود.

تمرکز مدیران خودرو بر ابزارهای دوست دار محیط

در سال جاری برند فونیکس NEV به عنوان اولین برند پیشگام در حوزه خودروهای دوست دار محیط زیست به بازار عرضه شد. مدیران خودرو در سال پیش رو بر ارائه و استفاده از ابزارهای دوست دار محیط زیست تمرکز کرده است. برندهای مختلف این شرکت در حوزه درون سوز تفریحات سرگم کننده و جذاب و در حوزه خودروهای انرژی نو نیز متناسب با محیط زیست را در نظر گرفته است. چشم انداز این شرکت در سال پیش رو پوشش دهی کل کشور از حیث برگزاری بیش از 100 رویداد گوناگون است و 30 هزار نفر را در بر می گیرد. مدیران خودرو به عنوان یک مجموعه پیشتاز در صنعت خودرو کشور به دنبال برقراری ارتباطی فعال و پویا میان مشتریان خود است و در سال پیش رو سهم مشتریان از برگزاری و پیش بردن اهداف این برند رشد چشم گیری خواهد داشت.

 


source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje