به گزارش صنعت ماشین،

بی شک اینفینیتی جز خاص ترین برندهای صنعت بین المللی خودرو است. طراحی متفاوت، کیفیت برتر و مجموعه ای از آخرین دستاوردهای ایمنی عواملی هستند که اینفینیتی را تبدیل به انتخابی متفاوت خواهند کرد.

جدیدترین رویداد مربوط به برند اینفینیتی در اختیار یک شاسی بلند با نام کیو اکس80 مدل 2025 قرار دارد. این خودرو با چهره عضلانی خود با جزئیات لوکس در قسمت دماغه می تواند نظر هر بیننده ای را به سمت خود جلب کند.

چراغ های اصلی جلو مانند تیغه ای از شمشیر کاتانا برق خود را به نمایش می گذارند. جلوپنجره وسیع با لوگوی برند در قسمت مرکز/بالا و یک مرز کرومی در نوار پایینی چشم اندازی اشرافی را تشکیل می دهند.

اینفینیتی کیو اکس80 در پروفایل جانبی یک نیسان آرمادا را پیش روی مخاطب قرار می دهد که تند و تیزی زوایای آن بروزرسانی شده است. طراحان به خوبی توانسته اند از مسیر خطوط برای انتقال حس پایداری و اطمینان استفاده کنند.

اینفینیتی کیو اکس80 مدل 2025

طراحی جعبه ای اتاق موجب شده تا فضای بیشتری در اختیار سرنشین ها قرار بگیرد.

یکی از جذاب ترین رویدادهای کابین به کیفیت بالای مواد و جزئیات به کار رفته در آن مربوط می شود. پوشش چرم، نورپردازی هوشمند و حس خوب فلز آنچنان دقیق و هنرمندانه با هم ترکیب شده اند که مایل به خروج از کابین نخواهید بود!

از فناورانه ها نیز باید به نمایشگر 14.3 اینچی دوقلو برای اطلاعات کیلومتر و تنظیمات سیستم سرگرمی اشاره کنیم که بخش مهمی از فضای کنسول اصلی را به خود اختصاص داده اند. یک نمایشگر سوم نیز در اندازه 9 اینچی در کنسول میانی مشاهده می شود که دسترسی تنظیمات سیستم تهویه اتاق و گرم کن/تهیه صندلی ها را ایجاد می کند.

سیستم تهویه کابین مجهز به سنسورهای بایومتریک است که دمای مناسب را با توجه به شرایطی که از افراد کد می کند، فراهم خواهد کرد. این سنسورها در سقف جانمایی شده اند.

اینفینیتی همیشه بهترین ها را در زمینه سیستم های به مشتریان خود ارائه داده و اینجا هم یکی از حرفه ای ترین مدل های klipsch  با 24 اسپیکر و خروجی 1200 وات را نصب کرده است. البته در حالت پایه مشتریان نمونه 14 اسپیکر 600 وات را در اختیار خواهند داشت.

پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اوتو به عنوان آپشن استاندارد ارائه می شود.

نمایشگر هداپ نیز آپشن جذابی است که اینفینیتی برای کیو اکس80 در نظر گرفته است.

اینفینیتی کیو اکس80 جدید مجهز به مجموعه ای از امکانات ایمنی شامل دوربین های محیطی، دستیار پارک، دوربین های داخلی، کروز کنترل هوشمند، سنسورهای هشدار و … است.

در بخش پیشرانه دیگر خبری از نمونه 5.6 لیتری 8 سیلندر نیست زیرا جای خود را به انجین 3.5 لیتری 6 سیلندر توربودوقلو 450 اسب بخاری داده است. گشتاور مجموعه نیز 700 نیوتن متر است. کنترل و توزیع توان برعهده جعبه دنده 9 سرعته اتوماتیک قرار دارد.

شاسی نردبانی جدید اینفینیتی در مقایسه با مدل قبلی، 57 درصد مقاوم تر شده و زمانی که با سیستم تعلیق بادی تطبیقی ترکیب می شود تجربه یک رانندگی جذاب تر را ارائه خواهد داد.

رینگ های آلومینیومی تا اندازه 22 اینچی قابل سفارش هستند.

شاخص یدک کشی خودرو نیز عدد 3855 کیلوگرم را نشان می دهد.

براساس اطلاعات موجود، قیمت تریم پایه محور عقب از 85 هزار دلار آغاز می شود و تا 113 هزار دلار در تریم تمام چرخ محرک اتوگراف بالا می رود.

کابین کیو اکس80

گفتنی است؛ اینفینیتی شرکت خودروسازی ژاپنی است که به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از نیسان، وظیفه تولید خودروهای لوکس این شرکت را برعهده دارد.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje