صنعت ماشین: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: تا پایان سال ۱۴۰۳ در حوزه اتوبوسرانی به قدری اتوبوس نو خواهیم داشت که مردم بطور واضح تغییر در خدمات رسانی را درک خواهند کرد.

به گزارش صنعت ماشین،

 مهدی علیزاده روز پنحشنبه در پاسخ به این پرسش که ورود اتوبوس‌های جدید و تازه نفس به ناوگان پایتخت از چه زمان و با چه ظرفیتی خواهد بود، افزود: در خصوص ناوگان جدیدی که چه با داخل و چه با خارج از کشور قرارداد خرید بسته‌ایم باید بگویم که به مرور زمان در حال ورود به کشور و اضافه شدن به ناوگان هستند.

وی با اعلام اینکه شرکت واحد بلافاصله بعد از وارد شدن اتوبوس‌ها و تامین راننده پایه یک، اتوبوس را وارد خطوط می‌کند، یادآور شد: 110 دستگاه در خطوط غرب تهران که غیر فعال بودند در مناطق 2، 5، 21 و 22 فعال شدند و این اقدامات برای مردم هم محسوس بود.

علیزاده اظهار کرد: همین را در سطح تهران به سایر خطوط نیز تعمیم می‌دهیم و طبق قول و قراری که با چینی‌ها بسته‌ایم حداکثر ظرف 6 ماه آینده 2 هزار و 500 دستگاه اتوبوس وارد ناوگان ما خواهد شد.

به گفته علیزاده، در واقع تا پایان سال 1403 در حوزه اتوبوسرانی به قدری اتوبوس نو خواهیم داشت که مردم این را بطور واضح در حوزه حمل و نقل عمومی مشاهده خواهند کرد.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje