Wp Header Logo 181.png

به گزارش پرشین خودرو، علیمردان عظیمی، با بیان این مطلب، اظهار داشت: تمامی اقدامات به ویژه در حوزه ارتقای کیفیت باید برای مشتریان و تمامی ذی‌نفعان ملموس باشد. باید برای رسیدن به اهداف، علاوه بر اهمیت دادن به زمان‌بندی برنامه‌ها و تحقق کامل برنامه در زمان مقرر، با روحیه جهادی و تلاش مضاعف فعالیت کنیم.

وی با اشاره به شعار جهش تولید با مشارکت مردم برای سال ۱۴۰۳ اظهار کرد: شعاری که توسط مقام معظم رهبری تعیین شده را به جدیت دنبال خواهیم کرد تا عملی شود؛ هر بخش در حوزه مسوولیت خود موظف به تعریف برنامه برای تحقق این شعار است.

مدیرعامل ایران خودرو با بیان این‌که کاهش هزینه‌ها در راستای کاهش بهای تمام شده محصولات در تمامی بخش‌های زنجیره تولید، از برنامه‌های مهم در سال جاری است، گفت: با اجرای پروژه‌های مختلف کاهش هزینه تمام شده در زنجیره ارزش تولید، میانگین کاهش ۱۲ درصدی هزینه تمام‌شده هدف‌گذاری شده و تحقق این هدف تکلیفی برای تمامی ارکان سازمان است.

جلسه مدیران ایران خودرو

عظیمی که در نشست آغاز سال کاری با مدیران ارشد گروه صنعتی ایران‌ خودرو سخن می گفت، ارتقای کیفیت را ضرورتی پراهمیت دانست و با تاکید بر بهبود کیفیت قطعات در زنجیره تامین، اظهار کرد: ما به عنوان تولیدکننده محصول نهایی، مسوول کیفیت آن هستیم و باید هر گونه مانع در مسیر ارتقای کیفیت محصول شناسایی و برطرف شود؛ ارتقای کیفیت باید برای مردم و مشتریان ملموس باشد.

وی افزود: خوش‌بختانه با اقداماتی که در سال گذشته صورت گرفت، نتایج موثری در کیفیت محصولات کسب شد، اما هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده‌ایم و باید تغییرات و اصلاح لازم در فرآیندهای کیفی محصولات و خدمات پس از فروش ایجاد شود تا شاهد بهبود و افزایش رضایتمندی مردم باشیم.

عظیمی با اشاره به پروژه‌های مربوط به کاهش مصرف سوخت خودروها، اظهار کرد: با توجه به توانمندی در حوزه موتور در گروه صنعتی ایران خودرو، بهبود سطح آلایندگی موتورها همواره دنبال می‌شود و در سال جاری نیز به عنوان یکی از تکالیف، پروژه‌های ویژه‌ای را در حوزه موتور به اجرا خواهیم گذاشت.

وی تاکید کرد: بهبود فرآیندهای طراحی و تولید قوای محرکه به طور جدی و به دور از شعار در دستور کار قرار دارد تا از نتایج این اقدامات ایران خودرو تمامی مردم و مشتریان منتفع شوند.

مدیرعامل ایران خودرو صادرات سودآور را از دیگر برنامه های تدوین شده برای سال جاری دانست و گفت: ظرفیت‌های بسیار خوبی در این حوزه وجود دارد؛ با صادرات بخشی از نیازهای ارزی‌مان را تامین خواهیم کرد.

وی با بیان این که صادرات در بخش‌های خودرویی و قطعه‌ای در سال جاری دنبال خواهد شد، اظهار کرد: با توجه به سیاست تامین ارز مورد نیاز از محل صادرات، برنامه‌های مختلفی نیز برای کاهش ارزبری و استفاده از ظرفیت‌های داخل مجموعه طرح‌ریزی شده است.

عظیمی در پایان با تاکید بر رویکرد تیرینگ در شبکه تامین، خاطرنشان کرد: به منظور افزایش کیفیت تولید قطعات، از توانمندی مجموعه‌سازان بزرگ که توان توسعه بالاتری دارند، استفاده خواهد شد و به ویژه در حوزه های برق و الکترونیک و موتور و قوای محرکه در سال جاری اقدامات موثری صورت خواهد گرفت.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje