جراحی عمیق بر روی شورولت اسپین؛

صنعت ماشین: اولین فیس لیفت شورولت اسپین برای نجات از آن قیافه کم طرفدار در سال 2018 انجام شد که اقدام موفقی هم نبود، اکنون با گذشت 4 سال، فیس لیفت 2024 از راه رسیده که پروفایل دماغه را دستخوش یک جراحی عمیق کرده است و همه چیز به خوبی بهبود یافته است.

به گزارش صنعت ماشین،

 اسپین نام محصولی از جنرال موتورز برزیل است که در کلاس ام پی وی تولید می شود. این خودرو از سال 2012 روانه بازار شده و بسیاری نسل اول آن را زشت ترین محصول خودرویی تولید برزیل می دانند.

شورولت اسپین اکنون علاوه بر برزیل در آرژانتین، اوروگوئه، پاراگوئه، شیلی، پرو، اندونزی و تایلند نیز حضور دارد.

این ام پی وی 7 نفره در برزیل هم محبوبیت چندانی ندارد زیرا از سال 2012 تا کنون 390 هزار دستگاه از آن در بازار این کشور به فروش رسیده است. اسپین با پیشرانه های مختلفی عرضه شده که نسخه برزیل آن به تپنده 1.8 لیتری بنزینی و 1.3 لیتری دیزل مجهز است.

در بخش جعبه دنده نیز نمونه 6 سرعته اتوماتیک برای بازار برزیل استفاده شده است.

شورولت اسپین از منظر ابعاد برابر با 4360 میلیمتر در طول، 1735 میلیمتر در عرض و 1664 میلیمتر در ارتفاع  توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز 2620 میلیمتر است.

اولین فیس لیفت شورولت اسپین برای نجات از آن قیافه کم طرفدار در سال 2018 انجام شد که اقدام موفقی هم نبود، اکنون با گذشت 4 سال، فیس لیفت 2024 از راه رسیده که پروفایل دماغه را دستخوش یک جراحی عمیق کرده است و همه چیز به خوبی بهبود یافته است.

در اسپین 2024 از پیشرانه 1.8 لیتری 110 اسب بخاری استفاده شده است.

در ادامه نتایج تغییرات ظاهری شورولت اسپین را مشاهده می کنید:

شورولت اسپین

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje