Wp Header Logo 230.png

اسلام پناه در خصوص عدم تغییر رنگ این خودرو هم گفت: دوستان که اصرار به این دارند که این رنگ آپشن خودرو بوده و این رنگ شناخته شده است. ما به این دوستان گفتیم یک اصلاح بهبودی روی این خودرو بزنید، گفتند که رنگ آن را عوض کنیم؟ حالا به شوخی می‌گفتند، گفتم حالا این را هم انجام بدهید باز فرجی است، گفتند نه این اصلاً کل برندش به همین رنگش است.

رئیس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه پلتفرم نیسان وانت آبی یک بن سازه‌ی ۵۶-۵۷ ساله است، گفت: تا شهریور ۱۴۰۳ فرصتی برای بهبود فرایند تولید نیسان آبی داده ایم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از مهر، مهدی اسلام پناه رئیس سازمان ملی استاندارد در برنامه تلویزیونی درباره توقف تولید خودروهای غیراستاندارد، گفت: پس از بررسی‌ها به این جمع بندی رسیدیم که تعدادی خودرو از جمله پژو ۴۰۵، سمند، تیبا یک و ۲ را از مدار تولید خارج کنیم که این امر محقق شد.

وی در پاسخ به این پرسش که امروز می‌توانیم بگوییم با وجود سازمان ملی استاندارد و این دقت و نظارت که شما از آن یاد می‌کنید، خودروهایی که تولید می‌شود استاندارد ایمنی روز دنیا را دارند، تصریح کرد: تولیدکننده باید مقررات فنی تولید را، مقررات فنی نهادهایی که به تولید نظارت دارند، استانداردهای حتی داخلی خودش که متأسفانه ما گرفتار عارضه‌ای هستیم که نگاه‌هایمان به استانداردهای داخلی هم پایبند نیستند یعنی اصلاً ندارند که به آن پایبند بشوند. یک کلافی است بالاخره پیچ در پیچ است و از طرفی هم یک زنجیره‌ی دیگری پشت شأن دارند.

بن سازه‌ی وانت نیسان ۵۶-۵۷ ساله است

رئیس سازمان ملی استاندارد در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص تولید نیسان وانت زامیاد که به نظر استانداردهایش با استانداردهای دنیا مطابقت ندارد، افزود: علاقه‌ی تولید کننده به تولید این خودرو خیلی زیاد است. تا شهریور ۱۴۰۳ فرصتی برای بهبود خودرو دادیم هر چند در این فاصله، اصلاح و بهبودهایی هم در آن شکل گرفته است.

وی اضافه کرد: پلتفرم نیسان یک بن سازه‌ی ۵۶-۵۷ ساله است. ما می‌گوئیم که اگر اصرار دارید که باز تولید کنید حداقل بیایید تغییراتی متناسب به استانداردهای روز را در این محصول اجرایی کنید.وحی منزل نیست، به روز و روزآمد می‌شود و ارتقا پیدا می‌کند. بعضاً با بعضی از این مجموعه‌ها باید با زبان ۵۰ سال پیش صحبت کنیم بعد هم سخت است زبان ۵۰ سال پیش را تکرار کردن. تلاش می‌کنیم که آنچه که بشود که هم از طرفی حق مصرف کننده ادا بشود هم تولید متوقف نشود.


 

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje