به گزارش صنعت ماشین،

 مرسدس بنز ئی450 مدل 2024 یکی از جدیدترین رویدادهای مرتبط با برند لوکس آلمانی است که با قیمت پایه 70 هزار دلار روانه بازار شده است. حضور آپشن در نمونه ای که تصاویرش را برای این مطلب استفاده کرده ایم، برچسب قیمت را تا 91 هزار دلار افزایش داده است.

این ماشین لوکس مخصوص استفاده روزانه است! +تصاویر

مرسدس ئی450 یک سدان میان سایز است که در مقایسه با مدل قبلی خود 28 میلیمتر عریض تر و 12.7 میلیمتر بلندتر شده است. در بحث طراحی نیز کاملا مشخص است که ئی450 به سمت محصولات الکتریکی خانواده ئی کیو میل دارد.

استفاده از دستگیره های درب پاپ آپ اثر مهمی در شکل گیری منظره ای یکپارچه در پروفایل جانبی ئی-کلاس جدید داشته است.

در بخش پیشرانه با یک 6 سیلندر قدرتمند سر و کار داریم که کارخانه 3 لیتری توربوشارژ آن به ساختار  هیبرید ملایم نیز مجهز است. مجموع خروجی برابر با 375 اسب بخار و گشتاور 500 نیوتن متر است. این مجموعه با جعبه دنده 9 سرعته اتوماتیک هماهنگ م شود و سامانه تمام چرخ محرک اختصاصی فورمتیک نیز در وضعیت فعال قرار دارد.

شاخص مصرف سوخت برای 100 کیلومتر رانندگی در شهر برابر با 10.7 لیتر، در بزرگراه 7.6 لیتر و در حالت ترکیبی 9.4 لیتر است. بیشینه سرعت نیز به طور الکتریکی روی 209 کیلومتر برساعت محدود شده است.

مرسدس بنز ئی450 در فضای کابین میزبان فضای جدید شده که امضا برند را به بهترین شکل نمایش می دهد. در بالاترین تریم شاهد حضور 3 نمایشگر هستیم: 12.3 اینچی اطلاعات کیلومتر پشت فرمان، 14.4 اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی و 12.3 اینچی مقابل سرنشین جلو.

آخرین نسخه از نرم افزار اختصاصی ام باکس مرسدس نیز وظیفه مدیریت این نمایشگرها را برعهده دارد.

استفاده از قطعات فلزی کرومی بر زیبایی فضای کابین افزوده است. نور پردازی حساس به اکولایزر سیستم صوتی، سیستم صوتی حرفه ای برمستر 4بعدی، ماساژور صندلی و… از دیگر ویژگی های کابین هستند.

مرسدس در جدیدترین مدل کلاس ئی از سامانه تعلیق تطبیقی خود استفاده کرده که تجربه رانندگی بسیار نرمی را همراه دارد. مجموعه ای از آخرین امکانات ایمنی و دستیار هوشمند رانندگی نیز برای این خودرو در نظر گرفته شده است.

این مرسدس یک مجموعه عالی برای استفاده روزانه حتی با قیمتی رقابتی در رده خودروهای لوکس است. میزان خروجی پیشرانه و امکانات کابین در هماهنگی کاملی قرار گرفته اند تا این خودرو گزینه ای کاربردی برای مالک خود باشد. اینجا خبری از 1000 اسب بخار خروجی نیست و از سوی دیگر نیز سواری با آن استرس اس کلاس یا رولز-رویس را ندارد زیرا همه چیز برای استفاده روزانه با حس لوکس تنظیم شده است.

مرسدس بنز ئی450 مدل 2024

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje