برای اولین بار در ایران؛

صنعت ماشین: شرایط فروش نیسان ترا برای اولین بار در ایران اعلام شد. مانیان خودرو شاسی بلند وارداتی Nissan Terra را در فروردین ماه به متقاضیان عرضه می‌کند.

به گزارش صنعت ماشین،

 شرکت مانیان خودرو زیر مجموعه پرشیا خودرو مدتی قبل طرح واردات شاسی بلند وارداتی نیسان ترا را در دستور کار خود قرار داد و اکنون در فروردین ۱۴۰۳ قصد دارد برای اولین بار آن را به متقاضیان عرضه کند. در این بخش علاوه بر جزئیات شرایط فروش Nissan Terra، با مشخصات و امکانات این شاسی بلند ژاپنی نیز آشنا خواهیم شد.

شرایط فروش نیسان ترا مانیان خودرو اعلام شد +جزئیات

شرکت مانیان خودرو شاسی بلند نیسان ترا را با قیمت علی‌الحساب ۲ میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان به متقاضیان عرضه می‌کند. این طرح فروش تا ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ نیز ادامه خواهد داشت. متقاضیان با پرداخت اولیه ۱ میلیارد و ۴۸۵ میلیون تومان می‌توانند برای خرید این خودرو در قالب طرح مشارکت در تولید اقدام کنند. همچنین موعد تحویل این خودرو ۱۵۰ روز کاری اعلام شده است. دراین طرح سود مشارکت ۴ درصد ماهیانه و به صورت روزشمار خواهد بود.

شرایط فروش نیسان ترا مانیان خودرو اعلام شد +جزئیات

نیسان ترا به یک موتور 2 لیتری میتسوبیشی مجهز شده که می‌تواند قدرتی برابر با 220 اسب بخار و گشتاور 360 نیوتن‌متر را به تولید برساند. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز توسط گیربکس 8 سرعته AT ساخت ZF آلمان به چرخ‌ها می‌رسد. این گیربکس به شکل استاندارد قدرت را به چرخ‌های عقب انتقال می‌دهد، اما می‌توان سیستم چهارچرخ محرک را نیز با به دو شکل سنگین و سبک نیز تنظیم کرد.

شرایط فروش نیسان ترا مانیان خودرو اعلام شد +جزئیات

از امکانات رفاهی و ایمنی نیسان ترا نیز می‌توان به کیسه هوای راننده و سرنشین (در نسخه های فول ۶ ایربگ)، سیستم پایش فشار باد تایرها، سیستم کشش موتور، سیستم ترمز هوشمند، سیستم کمکی شروع حرکت در سربالایی و کمکی حرکت در سراشیبی، سیستم کنترل دینامیک خودرو، سیستم کنترل پایداری و کنترل کشش، سیستم ترمز ضد قفل، شارژر وایرلس، تریم چرم کابین، سیستم تهویه اتومات، مانیتور بزرگ، صندلی برقی راننده به همراه تنظیم گودی کمر اشاره کرد.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje