Fotojet1887638487958290540948

فوکوس ST Edition مدل 2025 با ویژگی‌هایی که قبلاً ندیده بودیم، عرضه می‌شود تا این فورد را تبدیل به یک خودروی مسابقه‌ای ویژه خیابان کند.

در مدل جدید شاهد سیستم تعلیق قابل تنظیم از بخش Ford Performance، ترمزهایی ساخت Brembo و پیشرانه‌ای که 280 اسب‌بخار نیرو تولید می‌کند. شاید تولید هاچ‌بک جدید آمریکایی خبر خوبی باشد، ولی خبر بد اینجاست که داستان فوکوس سال 2025 به پایان می‌رسد.

فورد فوکوس ST ادیشن

فوکوس ST جدید به‌عنوان تکامل‌یافته‌ترین عضو خانواده فورد پرفورمنس شناخته می‌شود. در این مدل امکانات رفاهی یک خودروی خانوادگی با مشخصات فنی یک اسپرت مسابقه‌ای ترکیب شده است. شرکت قبل از این‌که فوکوس را برای همیشه بازنشسته کند، یک ادعای ویژه برای آن مطرح کرده است. این خودروی خاص برای روزهای مخصوص پیست و هم‌چنین حرکت سریع در صبح‌های یخ‌زده زمستانی و گشت‌وگذار بی‌دردسر در بزرگراه‌ها طراحی شده است. همه این‌ها در حالی است که به لطف نصب کیت جدید اگزوز صدای منحصربه‌فردی را به‌عنوان موسیقی جاده‌ای خواهید شنید.

همان‌طور که گفته شد، این خودرو دارای سیستم تعلیق دوطرفه قابل تنظیم است که توسط بخش مسابقه‌ای فورد طراحی شده و این امکان را به راننده می‌دهد که آن را مطابق سلیقه خود سفارشی‌سازی کند. در توسعه سیستم تعلیق و فنربندی این محصول علاوه بر توانایی‌های فورد از تجربه شرکت KW نیز استفاده شده است. فوکوس جدید در مقایسه با مدل قبلی 10 میلی‌متر کوتاه است، ولی درعین‌حال مشتریان می‌توان ارتفاع آن را 20 میلی‌متر نیز افزایش دهند.

فورد فوکوس ST ادیشن

فورد پکیج جدید فوکوس ST را در سرتاسر اروپا آزمایش کرده است. جالب این است که رانندگان برگه‌های فنی را دریافت می‌کنند، که تنظیمات پیشنهادی فورد برای مسابقه را ذکر کرده است.

مدل 2025 فوکوس ST دارای پیشرانه 2.3 لیتری اکوبوست است، که 276 اسب‌بخار قدرت و 420 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. این خروجی برای پیمودن شتاب صفر تا صد 5.7 ثانیه‌ای کافی به نظر می‌رسد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje