Wp Header Logo 668.png

رولز-رویس فانتوم اکستندد مگنتیزم، جدیدترین شاهکار این برند افسانه‌ای، با الهام از ساحل خلوت در زیر آسمان شب، تجسمی از هنر، لوکس و ظرافت بی‌نظیر است.

به گزارش مجله ماشین، فانتوم اکستندد مگنتیزم جدیدترین محصول سفارشی از کمپانی رولز-رویس، تفسیری مدرن از مدل پرچمدار این برند است. این خودرو با الهام از حس جادویی ساحلی خلوت در زیر آسمان شب طراحی شده است. بدنه‌ی دو رنگ با پوشش بیرونی از رنگ “ماسه کالالونا” که یادآور درخشش مهتاب بر شن‌های ساحلی است، در کنار رنگ “آبی کبیرا” که عمق و عظمت برخورد پهنه‌ی بیکران دریا با آسمان شبانه را تداعی می‌کند، چشم‌نواز و منحصر به فرد است. خطوط دوتایی بدنه نیز با دست و به رنگ‌های سفید قطبی و ماسه کالالونا نقاشی شده و بر زیبایی ظاهری خودرو می‌افزاید.

رولزرویس فانتوم اکستندد مگنتیزم
رولزرویس فانتوم اکستندد مگنتیزم

فضای داخلی رولز-رویس فانتوم اکستندد مگنتیزم

درون کابین، مفهوم آسمان شب با جلوه‌ای خیره‌کننده و رنگارنگ جان می‌گیرد. سقف با طرحی ستاره‌‌ای مزین شده است. این طرح با استفاده از ۷۶۸ ستاره آبی گالیله‌ای و ۵۷۶ ستاره سفید که با دست کار گذاشته شده‌اند، شکل گرفته و با هشت “ستاره دنباله‌دار” متحرک، پویایی خاصی پیدا می‌کند.

آبشار عقب با نقش و نگار ظریف و دقیق که از المان‌های آسمانی الهام گرفته و با فولاد ضدزنگ ساخته شده، تزئین شده است. این طرح همچنین در بخش “گالری” که شاهکاری هنری در کابین به شمار می‌رود، تکرار شده است. این اثر هنری با نخ سفید قطبی روی زمینه آبی تیره با تکنیک دوخت ساتن، با ۴۳,۰۹۶ بخیه و با دقت فراوان خلق شده است تا بهترین بازتاب نور و سایه را بر سطح بافت‌دار آن به نمایش بگذارد.

رولزرویس فانتوم اکستندد مگنتیزم
رولزرویس فانتوم اکستندد مگنتیزم

علاوه بر این، نقش و نگار الهام‌گرفته از آسمان شب در پنل سمت شاگرد نیز به چشم می‌خورد.

صندلی‌های برقی جلو و عقب با روکش چرمی به رنگ‌های طوسی آبی، آبی تیره و سفید قطبی با دوخت متضاد سفید قطبی، نوار دوزی صندلی و نشان‌های پشتی با همین رنگ، فضایی مجلل و راحت را برای سرنشینان فراهم می‌کنند. روکش درهای خودرو نیز از چوب “آیوس ابسیدین” با منافذ باز ساخته شده است. این نوع روکش با سطحی مدرن و قابل لمس، زیبایی طبیعی بافت چوب را به رخ می‌کشد.

جدول مشخصات رولز-رویس فانتوم اکستندد مگنتیزم

گالری تصاویر رولز-رویس فانتوم اکستندد مگنتیزم