به گزارش صنعت ماشین،

 فنگ چنگ بائو (FANG CHENG BAO) برند جدیدی از بی وای دی خودروساز مطرح چینی است که حامل پیام خلاقیت و فناوری برای مشتریان خود است. فنگ چنگ  بائو در واقع پنجمین نام در ماتریکس برندهای بی وای دی محسوب می شود که پس از دیتنستی ، اوشن ، دنزا و یانگ وانگ قرار می گیرد.

برند فنگ چنگ بائو محصولات متنوعی را از آفرودرهای شاسی بلند تا خودروهای اسپرت شامل می شود.

فنگ چنگ بائو در زبان چینی به معنی فرمول و پلنگ است و در وب سایت بی وای دی توضیح داده شده که این نامگذاری نمادی از تحول و کاوش در قلمرو دیجیتال به منظور ارائه فرمولی است که چابکی و خوی وحشیانه لئوپارد یا همان پلنگ را تداعی کند.

دو محصول آینده نگر فنگ چنگ بائو که در مرحله مفهومی قرار دارند، شاسی بلند سوپر 3 و ابرخودرو اسپیدستر سوپر 9 هستند.

سوپر 3 یا فعلا بگوئیم بائو 3 و البته می توانیم لئوپارد 3 هم خطاب کنیم، یک شاسی بلند میان سایز با طول 4700 میلیمتر است که ظاهری آفرودی و جان سخت دارد. این محصول به طور واضح مخاطبان جوان بازار را هدف گذاری می کند.

یکی دیگر از ویژگی های بائو 3 حضور پهپاد اختصاصی با قابلیت فرود و برخاست روی سقف خودرو است.

برخلاف بائو 5 که پلاگین هیبرید است، بائو 3 یک الکتریکی خالص است. از دیگر ویژگی های ظاهری بائو 3 باید به دستگیره درب های پاپ آپ، فاصله زیاد کف از سطح زمی، آینه های الکتریکی، تایرهای آفرودی و… اشاره کنیم.

سوپر 3 / بائو 3

پیش بینی می شود قیمت بائو 3 که در نمایشگاه بین المللی خودرو پکن رونمائی خواهد شد، حدود 28 هزار دلار باشد.

بائو 9 ، سوپر 9 یا لئوپارد 9 نام یک خودرو اسپرت اسپیدستر است که توسط ولفگانگ ایگرت طراح سابق لامبورگینی و آئودی برای بی وای دی ارائه شده است.

این خودرو دو نفره بدون سقف با درب هایی که قیچی وار باز می شوند از طراحی کابین مجزا بهره می برد، بدین ترتیب که محل نشستن سرنشین ها توسط بدنه کاملا از هم جدا می شود.

اطلاعات بیشتر مرتبط با این محصول نیز در آینده نزدیک ارائه خواهد شد.

سوپر 9 / بائو 9

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje