Fotojet2082638495723037372998

پس از معرفی نسخه هایلند، نوبت به عرضه تسلا مدل ۳ پرفورمنس رسیده، که قدرتمندترین مدل ۳ تولید شده تا امروز است.

مشخصات فنی تسلا مدل 3 پرفورمنس

تسلا مدل ۳ پرفورمنس جدید، ۵۱۰ اسب‌بخار قدرت و ۷۴۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت آن ۲.۹ ثانیه است. این در حالی است که این عدد برای نسخه قبلی ۳.۱ ثانیه بود. حداکثر سرعت این مدل ۲۶۲ کیلومتر برساعت است.

تسلا مدل 3 پرفورمنس

تسلا مدل ۳ پرفورمنس ارتقایافته، از نسل چهارم و جدید واحد محرکه تسلا بهره‌مند شده است. این پیشرانه ۲۲ درصد در قدرت پیوسته، ۳۲ درصد در اوج قدرت و ۱۶ درصد در حداکثر گشتاور بهبود یافته است. برد حرکتی آن نیز به ۴۷۶ کیلومتر می‌رسد.

ارتقاهای تسلا مدل  جدید، تنها به سرعت و قدرت محدود نمی‌شود. تسلا سیستم تعلیق را نیز بهبود بخشیده، تا بدنه بهتر کنترل شود. حالت Track Mode جدید نیز با دمپرها تطبیقی همراه است. Track Mode V3، پیشرانه را نیز اصلاح می‌کند.

علاوه بر این ویژگی‌ها، ترمزهای جدید با کارایی بالاتر و حساسیت بیش‌تر پدال و همچنین رینگ‌های ۲۰ اینچی جدید سبک‌تر نیز اضافه شده است.

تسلا مدل 3 پرفورمنس

مشخصات ظاهری تسلا مدل 3 پرفورمنس

تغییرات و اصلاحات محدودی در بخش جلو و عقب نسخه جدید تسلا مدل ۳ ایجاد شده است، تا از نسخه‌های قبلی متمایز باشد. این تغییرات ظاهری همچنین باعث کاهش ضریب درگ نیز شده است. در واقع وجود دیفیوزر و اسپویلر فیبرکربنی باعث کاهش ۵ درصدی ضریب درگ شده است.

فیبرکربن داخل کابین تسلا مدل ۳ جدید و روی داشبورد آن نیز یافت می‌شود. بنابراین داخل کابین خودرو با تریم فیبرکربن و صندلی‌های اسپرت با تهویه همراه است.

تسلا مدل 3 پرفورمنس

تسلا سیستم کمک خودران کامل خود را نیز به عنوان آپشن و با قیمت ۸ هزار دلار در تسلا مدل ۳ پرفورمنس ارائه می‌دهد. رنگ‌هایی مانند آبی Deep متالیک و قرمز Ultra نیز با قیمت هزار تا ۲ هزار بیش‌تر ارائه می‌شوند.

قیمت تسلا مدل 3 پرفورمنس

قیمت تسلا مدل ۳ پرفورمنس، به ۵۴,۳۸۰ دلار (با هزینه مقصد) می‌رسد. مشتریان می‌توانند تنها با ودیعه ۲۵۰ دلار، تسلا مدل ۳ جدید خود را سفارش دهند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje