Wp Header Logo 718.png

به گزارش پرشین خودرو، بورس کالا روز نهم اردیبهشت ماه جاری میزبان کامیون کشنده تک محور فاو ۴۶۰ می‌شود و در این نوبت فروش قیمت پایه این کشنده، معادل چهار میلیارد و ۷۷۸ میلیون تومان اعلام شده است.

شرکت سیبا موتور با اعلام خبر فروش این کشنده در بورس کالا یادآور شد که درصد پیش پرداخت سفارش خرید نیز معادل ۱۰ درصد خواهد بود؛ و خریداران ۹ تیرماه ۱۴۰۳ محصول خود را تحویل می‌گیرند. همچنین این معامله مبتنی بر قوانین حاکم بر بورس کالا خواهد بود.

کشنده فاو J۶-۴۶۰ با موتور WUXI با حجم ۱۱۰۵۰CC و گیربکس ZF دستی و استاندارد آلایندگی یورو۵ عملکرد خوبی را از خود نشان می‌دهد. این کشنده همچنین با بهره‌مندی از سیستم‌های به‌ روز نظیر ترمز اتوماتیک ضدقفل هوشمند، کنترل الکترونیکی ترمز، ضدلغزش، ترمز اضطراری هوشمند، کنترل الکترونیکی پایداری و خشک کن هوا رانندگی مطمئنی را به کاربر خود می‌دهد.

جدول فروش فاو 460

همچنین در کشنده FAWJ۶-۴۶۰ از مولتی مدیا، روشنایی اتوماتیک، کولر و بخاری درجا، یخچال و کتری مسافرتی، صندلی راننده با تعلیق پنوماتیک و دارای گرم‌کن و سردکن و … استفاده شده است. سیبا موتور یکی از شرکت‌های تجاری گروه بهمن و به عنوان تنها نماینده FAW در ایران شناخته می‌شود.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje