Wp Header Logo 767.png
اکسید با معرفی اکسلانتیکس ES در نمایشگاه پکن ؛ تعاریف جدیدی از یک خودروی برقی لوکس

برند چینی اکسید با دستی پر در نمایشگاه خودروی پکن حاضر شده است. این شرکت به طور ویژه روی خودروهای پاک تمرکز کرده و با زیربرند جدید اکسلانتیکس چند مدل جدید را در این دسته رونمایی کرده است.

گروه خودروسازی چری گسترش پیدا کرده و اکنون شامل برندهای متعددی می شود که اکسید (EXEED) یکی از آنهاست. این برند نوپا و لوکس حضور پررنگی در بازار کشورهای شرق اروپا، آسیا اقیانوسیه، خاورمیانه، آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی دارد. پس از کسب موفقیت در این بازارها، اکسید به دنبال حضوری پرقدرت در بازار خودروهای انرژی نو است. این برند چنین مدل هایی را با زیربرند اکسلانتیکس (EXLANTiX) عرضه می کند.

اکسید با معرفی اکسلانتیکس ES در نمایشگاه پکن ؛ تعاریف جدیدی از یک خودروی برقی لوکس

محصولات برند اکسلانتیکس حول سه محور تجمل، نوآوری و سازگاری با محیط زیست توسعه می یابند. در سال گذشته این برند دستاوردهای بزرگی داشت. یکی از این دستاوردها عرضه مدل پیشرفته RX در خاورمیانه همزمان با برگزاری نمایشگاه خودروی ژنو در کشور قطر بود. در رویداد مربوط به معرفی این مدل، بیش از هزار خبرنگار و مهمان ویژه، از جمله نخست وزیر قطر و ولیعهد دبی، حضور داشتند. پس از این رویداد، در همایش اکسید اکو کنفرانس که در اکتبر برگزار شد، اکسید از یک ایده مدرن بوم شناسی پرده برداشت. موفقیت بعدی این برند به کسب جایزه طراحی از مجله خودرویی Maqina توسط مدل RX بود. علاوه بر این ها، اکسید اسپانسر مسابقه دوی ماراتن دبی نیز شد تا تعهد خود را به ورزش و مسابقات ورزشی نشان دهد. این دستاوردها اکسید را به برداشتن یک گام بزرگ رو به جلو مصمم تر کرده؛ این گام عبارت است از عرضه اکسلانتیکس ES.

اکسید با معرفی اکسلانتیکس ES در نمایشگاه پکن ؛ تعاریف جدیدی از یک خودروی برقی لوکس

اکسلانتیکس ES ، تلفیقی هماهنگ از طبیعت و تکنولوژی

اکسلانتیکس ES به عنوان یک شاهکار در زمینه مهندسی خودرویی توصیف می شود، چرا که در آن شاهد ترکیب زیبایی ناب طبیعت و اوج نوآوری های تکنولوژیکی هستیم. در این خودروی برقی لوکس، تکنولوژی، انرژی پاک و هماهنگی با محیط زیست در هم آمیخته شده و همه چیز در بهترین حالت ممکن قرار دارد، به همین خاطر می توان عصاره آتلانتیس افسانه ای را در ES دید.

اکسید با معرفی اکسلانتیکس ES در نمایشگاه پکن ؛ تعاریف جدیدی از یک خودروی برقی لوکس

هسته اصلی فلسفه طراحی اکسلانتیکس ES را احترام کامل به طبیعت تشکیل می دهد. این احترام از فرایندهای ابتدایی ایده سازی گرفته تا تولید محصول نهایی را در بر می گیرد. در خلق بدنه این خودرو، طراحان از سیال بودن باد و قدرت الهام گرفته اند.

در طراحی بدنه اکسلانتیکس ES مباحث آیرودینامیک تا حد امکان رعایت شده، طوری که این خودروی ۵ متری، ضریب درگی برابر با ۰.۲۱ دارد. برای رسیدن به چنین رکورد درخشانی، عملکرد اتاق این خودرو در برابر جریان هوا، ساعت ها در تونل باد آزمایش شده است. تلاش های مهندسان اکسید باعث شده نسبت های جدیدی در زمینه طراحی مدل های برقی ایجاد و با ES به جهان معرفی شود. این خودرو از نظر شتاب نیز خیلی سریع بوده و دستیابی به سرعت صد کیلومتر بر ساعت از حالت سکون نیازمند فقط ۴ ثانیه زمان است.

محصول جدید برند اکسلانتیکس بر اساس پلتفرم E0X توسعه یافته است. این پلتفرم که به کمپانی مادر، یعنی چری، تعلق دارد، خیلی پیشرفته بوده و از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می کند. در صورت اتصال به یک پورت پر سرعت، با ۱۵ دقیقه انتظار میزان شارژ باتری از ۳۰ به ۸۰ درصد می رسد.

نمایشگاه خودروی پکن سکویی برای نمایش تکنولوژی ها و چشم اندازهای اکسلانتیکس و محصولات برقی آن در آینده نزدیک خواهد بود. حضور در این نمایشگاه، توانمندی های اکسلانتیکس در عرضه خودروهای پاک و مدرن را ثابت کرده و پتانسیل ها برای ورود آن به بازارهای لوکس جهانی را نشان خواهد داد.

اکسید با معرفی اکسلانتیکس ES در نمایشگاه پکن ؛ تعاریف جدیدی از یک خودروی برقی لوکس

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje