شروعی برای کوپه های چینی!

صنعت ماشین: جزئیات پیشرانه هنوز مشخص نشده اما با توجه به یکی بودن شاخص صفر تا 100 میان سدان و کوپه کانورتیبل ئی اچ7 می توانیم به احتمال یکی بودن تریم های پیشرانه و باتری نیز برسیم که برای سدان ئی اچ7 به شرح زیر اعلام شده بود…

به گزارش صنعت ماشین،

 هونگچی به عنوان زیرمجموعه گروه خودروسازی فاو طی نمایشگاه خودرو پکن از ئی اچ7 کوپه کانورتیبل رونمایی کرد. این محصول همان ویژگی های ظاهری سدان 4 درب ئی اچ7 را دارد که قبلا معرفی کرده ایم.(اینجا)

هونگچی ئی اچ7 از منظر ابعاد برابر با 4980 میلیمتر در طول، 1915 میلیمتر در عرض و 1490 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز 3000 میلیمتر است.

در پروفایل عقب همان چراغ های طرح بال پرنده هونگچی حضور دارند که اینجا به اعتقاد کارشناسان، هماهنگی بیشتری با نسخه کانورتیبل برقرار کرده اند.

در فضای کابین از دو نمایشگر دارای انحنا به اندازه های 6 و 15.5 اینچ استفاده شده است. نمایشگر هداپ نیز یکی دیگر از جذابیت های کابین کانورتیبل ئی اچ7 محسوب می شود.

در مجموع جزئیات کابین پیرو سبک مینیمال هستند تا ترکیب سادگی و زیبائی را ارائه کنند.

در بخش پیشرانه تریم های تک موتور و دوموتور مجهز به سامانه تمام چرخ محرک قابل سفارش است. انرژی مورد نیاز موتور الکتریکی از باتری ترنری لیتیم با برند CATL تامین می شود. شاخص صفر تا 100 کیلومتر عدد عالی 3.5 ثانیه اعلام شده است.

جزئیات پیشرانه هنوز مشخص نشده اما با توجه به یکی بودن شاخص صفر تا 100 میان سدان و کوپه کانورتیبل ئی اچ7 می توانیم به احتمال یکی بودن تریم های پیشرانه و باتری نیز برسیم که برای سدان ئی اچ7 به شرح زیر اعلام شده بود:

برد حرکتی با توجه به ظرفیت کیلووات ساعت(KWh) از 600 تا 820 کیلومتر متفاوت است.
خروجی پیشرانه در تریم های تک موتور برابر با 339 اسب بخار و در تریم های دو موتوره برابر با 610 اسب بخار است.
با استفاده از فناوری شارژ سریع، باتری طی 20 دقیقه از 10 به 80 ظرفیت می رسد و در 17 دقیقه از 30 به 80 درصد. این آمار با توجه به دمای نرمال اتاق محاسبه شده است.
    در دمای منفی 10 درجه سانتیگراد زمان شارژ از 10 به 80 درصد حدود 38 دقیقه طول می کشد.

طبیعتا قیمت نسخه کانورتیبل از سدان ئی اچ7 که اکنون با 5 مدل از 32 تا 43 هزار دلار قیمت دارند، مقداری بیشتر خواهد بود. این عدد در آینده نزدیک مشخص می شود.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje