در نمایشگاه خودروی پکن 2024 که اکنون در حال برگزاری است، چری از جتور شانهای L7 رونمایی کرد. این کراس‌اوور میان سایز درواقع نسخه پلاگین‌هیبریدی جتور X70 پلاس محسوب می‌شود که قرار است با نام فیدلیتی پرستیژ در کشورمان عرضه شود. سری شانهای جتور که برای خودروهای انرژی نو در نظر گرفته شده است، ابتدا سال گذشته با شاسی‌بلند L9 به بازار آمد و حالا L7 دومین محصول آن به‌حساب می‌آید که در دو نسخه پنج و هفت‌نفره تولید خواهد شد.

مدل L7 جدید در بخش جلویی به چراغ‌های روز پویا و نوار باریکی مجهز شده است. این چراغ‌ها در سپر جلو طراحی متفاوتی به خود می‌گیرند و سپر پایینی نیز دارای ورودی هوای مشکی‌رنگ با حاشیه کرومی است.

دو نسخه 5 و 7 سرنشینه در اندازه تفاوت اندکی با یکدیگر دارند؛ برای مثال، نسخه 5 سرنشینه 4760 میلی‌متر طول دارد در حالی که نسخه 7 سرنشینه 4785 میلی‌متر طول دارد. فاصله بین دو محور نیز در مدل 5 و 7 سرنشینه به ترتیب 2720 و 2745 میلی‌متر است. البته عرض و ارتفاع هر دو مدل به ترتیب 1900 و 1720 میلی‌متر برآورد شده است.

در عقب، چراغ‌های عقب و لوگوی شانهای به همراه آرم C-DM که مخفف سیستم ترکیبی پلاگین Kunpeng چری است، حضور یافته‌اند. موتور 4 سیلندر 1.5T با یک موتور الکتریکی همراه شده که هنوز اطلاعات زیادی از آنها منتشر نشده است. حداکثر سرعت این خودرو نیز چیزی حدود 180 کیلومتر بر ساعت برآورد می‌شود.

در کابین، بیشتر بخش‌ها در دو رنگ سفید و آبی ساخته شده‌اند. چری نمایشگر بزرگ دوگانه‌ای در اینجا قرار داده که هم اندازه با نمایشگر ابزار و اطلاعات سرگرمی هستند. در زیر آن، نمایشگری برای کنترل آب و هوای درون کابین وجود دارد که از طراحی جدیدی برخوردار است. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در این زمینه همراه ما باشید.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje