905 کیلومتر پیمایش با یک بار شارژ؛

صنعت ماشین: اکسید اکسلانتیکس ES که با محدوده قیمتی 31600 تا 47550 دلاری نظر مشتریان بازار خودروهای برقی را به خود جلب کرده است، تلاش می کند تا جایگاهی را در قلمرو سدان های برقی دست و پا کرده و کار را برای سایر رقبایش سخت کند.

به گزارش صنعت ماشین،

 در بازار بزرگ خودروهای الکتریکی، یک رقیب جدید در کانون توجه قرار گرفته، اکسید اکسلانتیکس ES که نام Sterra ES یکی دیگر از محصولات چری را نیز به خود اختصاص داده است. این ارابه برقی شیک، که با قیمت پایه 31600 دلاری برچسب‌گذاری شده است، روی خط باریکی بین نوآوری‌های پیشرفته و تجملات قدم می گذارد. این نه تنها یک تغییر، بلکه نشان دهنده یک جهش کامل به سمت بازبینی چگونگی درک ما از خودروهای الکتریکی است. اکسید اکسلانتیکس ES که با محدوده قیمتی 31600 تا 47550 دلاری نظر مشتریان بازار خودروهای برقی را به خود جلب کرده است، تلاش می کند تا جایگاهی را در قلمرو سدان های برقی دست و پا کرده و کار را برای سایر رقبایش سخت کند.

اکسید اکسلانتیکس ES با مزایای رقابتی رونمایی شد +تصاویر

قوای فنی شگفت انگیز
علاوه بر قیمت، جذابیت در قوای فنی اکسلانتیکس ES هم رخنه کرده است. چرا که با یک سدان الکتریکی چهار چرخ محرک طرفیم که اگر چه از قدرت الکتروموتورهای به کار رفته در آن اطلاعاتی موجود نیست، اما هر چه که هست آن را قادر می سازد تا شتاب صفر تا صد 3.7 ثانیه ای داشته باشد. پک باتری 98 کیلووات ساعتی اکسلانتیکس ES را پشتیبانی می کند و امکان پیمایش 905 کیلومتر مسافت با یک بار شارژ وجود دارد.

اکسید اکسلانتیکس ES با مزایای رقابتی رونمایی شد +تصاویر

بیش از یک وسیله نقلیه …
اکسلانتیکس ES چیزی بیش از یک وسیله نقلیه است و می توان آن را نمادی از تلفیق فناوری و هنر مدرنیته دانست. همانند دیگر محصولات این برند که در نمایشگاه خودرو پکن 2024 به چشم می خورند، طراحی اکسلانتیکس ES نیز بسیار مینیمال و در عین حال چشم نواز است. سیستم تعلیق بادی، سیستم صوتی قدرتمند با 23 بلندگو و صفحه نمایشگر مرکزی 15.6 اینچی که دامنه ای از اطلاعات را در خود جای داده، از ویژگی های این خودروی برقی به شمار می روند. 

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب سایت نزد صنعت ماشین محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد. 

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje