لوکس و تمام برقی؛

صنعت ماشین: اکسید از دیگر زیر برندهای چری است که در نمایشگاه خودرو پکن حضور یافته و جدیدترین محصولاتش را به نمایش گذاشته است. MPV لوکس E08 از جمله محصولات جدید اکسید در نمایشگاه خودرو پکن به شمار می رود که از آن پرده برداری شده است.

به گزارش صنعت ماشین،

 اکسید از دیگر زیر برندهای چری است که در نمایشگاه خودرو پکن حضور یافته و جدیدترین محصولاتش را به نمایش گذاشته است. MPV لوکس E08 از جمله محصولات جدید اکسید در نمایشگاه خودرو پکن به شمار می رود که از آن پرده برداری شده است. 

MPV لوکس اکسید E08 با چه مشخصاتی رونمایی شد؟ +تصاویر

مینی ون تمام برقی E08، از سری اکسلانتیکس اکسید خواهد بود؛ همچنین E08 اولین خودرویی است که به طور مشترک توسط تیم های اروپایی و چینی اکسید بر پایه زبان طراحی Wind Aesthetics 0.2 طراحی شده و شکل گرفته است. 

طراحی جعبه ای و مینیمال اکسید E08 از شاخصه های ظاهری آن است. این MPV چینی به گونه ای طراحی شده که انگار از اخر الزمان آمده یا متعلق به آدم فضایی ها است. چرا که نسبت به سایر رقبای هم سگمنتش، حرف بسیاری را برای گفتن دارد. علاوه بر این، در طراحی نمای ظاهری اکسید E08 خبری از خطوط شکسته و اغراق آمیز نبوده و بیشتر روی حجم پردازی کار شده است. 

MPV لوکس اکسید E08 با چه مشخصاتی رونمایی شد؟ +تصاویر

همانطور که قبل تر هم گفته شد، این مینی ون برقی از سری محصولات اکسلانتیکس خواهد بود که توسط گروه چری به بازار عرضه خواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب سایت نزد صنعت ماشین محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد. 

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje