Article 638505227085990066 Thumb 960 542638505287371890942

شرکت پینین‌ فارینا، مجموعه‌ای جدید از خودروهای فوق لوکس را معرفی کرده که طراحی آن‌ها از بروس وین، شخصیت بتمن، الهام گرفته شده است. دو مدل B95 دارک نایت و Battista گاتهام، ویژگی‌های طراحی منحصربه‌فردی دارند تا حس شخصیت میلیاردر این کتاب کمیک را داشته باشید.

مشخصات ظاهری خودروهای پینین‌ فارینا

پینین‌فارینا دو تریم را برای این دو خودرو درنظر گرفته است؛ گاتهام و دارک‌نایت. نسخه گاتهام، روکش‌های چرمی قهوه‌ای روشن، پنل مرکزی سفارشی و دوخت‌های قهوه‌ای دارد. اما تریم دارک‌نایت، روکش آلکانتارا مشکی، دوخت چرم مشکی و دوخت‌های مشکی و طلایی دارد.

دو محصول جدید پینین‌ فارینا با الهام از داستان‌های بتمن

گاتهام Battista، رنگ بدنه Argento Vittorio براق داشته و سقف Nero Torino دارد. لوگو پینین فارینا با نور پس‌زمینه تزئین شده و از آلومینیوم آنودایز شده ساخته شده و صیقلی است. رینگ‌های ۲۰ اینچی در جلو و رینگ‌های ۲۱ اینچی در عقب تعبیه شده است، که ظاهر مشکی براق و لبه‌های مات دارند.

رینگ‌های B95 مشابه Battista هستند و بخش داخلی آن مشکی مات و بخش بیرونی مشکی براق است. باتیستا و B95  دارک‌نایت، رنگ بدنه  Nero Profondo و سقف Nero Torino دارند. هر دو آن‌ها رینگ‌های صیقلی سرامیکی دارند.

دو محصول جدید پینین‌ فارینا با الهام از داستان‌های بتمن

مشخصات فنی خودروهای پینین فارینا

هر خودرو یک باتری ۱۲۰ کیلووات‌ساعت لیتیوم یونی دارد، که هر چهار موتور الکتریکی را شارژ می‌کند. خروجی موتورها برابر ۱۹۰۰ اسب‌بخار است. هر دو خودرو در مدت زمانی کم‌تر از ۲ ثانیه، به سرعت صد کیلومتر برساعت می‌رسند. نمایشگرها ارتقای Wayne Enterprises  و ویژگی صدای Alfred Pennyworth دارند.

پینین‌ فارینا همچنین آیرودینامیک باتیستا را تغییر داده‌ و یک باله کوسه، بال عقب فیبرکربنی و دریچه‌های هوا افزوده است. لوگو Wayne Enterprises روی رکاب‌‌های جانبی و سقف دیده می‌شود.

دو محصول جدید پینین‌ فارینا با الهام از داستان‌های بتمن

پینین فارینا قیمت این دو خودرو را اعلام نکرده است. اما قیمت پایه و اولیه باتیستا از ۲.۲ میلیون دلار و B95 از ۴.۸ میلیون دلار آغاز می‌شود.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje