به گزارش صنعت ماشین،

 شرکت ملی نفت ایران مجری برگزاری بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی است و در این دوره از نمایشگاه فعالان و شاغلان در صنعت نمایشگاهی با تمام توان آماده ارائه خدمات به مخاطبان و مشارکت کنندگان می باشند.

حضور آرین دیزل در بیست و هشتمین نمایشگاه ایران اُیل شو

کسب و کارهای برجسته داخلی و خارجی در فیلد های مختلف مربوط به نفت و گاز، در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. شرکت آرین دیزل یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودروهای تجاری سنگین در بیست و هشتمین نمایشگاه نفت و گاز حضور خواهد داشت چرا که اهمیت حمل و نقل در این بخش دیگر پوشیده نیست.

آرین دیزل تلاش کرده است با استفاده از فناوری های روز، ارائه خدمات خود به مشارکت کنندگان را تسهیل نماید. در این نمایشگاه، محصولات متنوعی از جمله کامیون جفت‌محور باری با کاربری حمل سوخت و کشنده تک محور X5000 ارائه خواهد شد.

این کامیون به طور خاص برای حمل مواد سوختی طراحی شده است و دارای مجوز ADR می باشد. با موتور قدرتمند و شاسی بادوام، شکموتو می تواند سخت ترین مسیرها را پشت سر بگذارد. 

در نمایشگاه، می توانید از نزدیک با محصولات ما آشنا شوید و ویژگی های آن را بررسی کنید. همچنین با کارشناسان مجرب ما در مورد نیازهای خاص حمل و نقل مواد سوختی خود صحبت کنید.

ما مشتاقانه منتظر دیدار شما در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران هستیم!

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز ، پالایش و پتروشیمی | ایران اُیل شو، اردیبهشت 1403

تاریخ برگزاری: 19 اردیبهشت 1403 
تاریخ پایان: 22 اردیبهشت 1403 
ساعت بازدید: 8 صبح الی 15 بعد از ظهر
محل برگزاری: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
غرفه آرین دیزل: سالن ، غرفه 

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje