92638422275942094970

قیمت لونا برقی ایران خودرو مشخص شد

اردیبهشت 1403: همزمان با شروع اولین پیش فروش خودرو لونا برقی ایران خودرو از تاریخ 1403/02/16، قیمت غیرقطعی و علی‌الحساب این خودرو (بدون احتساب مالیات، عوارض، بیمه و سایر هزینه‌های جانبی) نیز مطابق جدول زیر مشخص شده است:

قیمت خودرو لونا برقی ایران خودرو
مدل Luna GRE EV
قیمت علی‌الحساب 945,000,000
قیمت مصوب فروش بزودی!

*قیمت‌ها برحسب تومان است.

کاتالوگ لونا برقی ایران خودرو

اردیبهشت 1403: شرکت ایران خودرو پس از گذشت چهارماه از رونمایی لونا برقی، سرانجام مشخصات فنی این خودرو به همراه لیست کامل امکانات و تجهیزات آنرا منتشر کرد:

کاتالوگ لونا برقی ایران خودرو (PDF)

تاکسی برقی لونا در نمایشگاه تهران

بهمن 1402: شرکت ایران خودرو برای دومین‌بار در ماه اخیر، از خودرو تمام برقی LUNA GRE EV در جریان پنجمین دوره نمایشگاه خودرو تهران 1402 رونمایی کرد. این خودرو برقی که اصالتا چینی بوده اما با کمک تکنولوژی فرانسوی‌ها ساخته شده است، فعلا قرار است به ناوگان تاکسیرانی کشورمان اضافه شود و ایران خودرو نیز برنامه‌ای برای فروش عمومی این محصول را ندارد.

رونمایی لونا در نمایشگاه شهر ایران

بهمن 1402: لونا EV، تاکسی برقی ایران خودرو بوده که نام اصلی و چینی آن  JMEV Yi است. این محصول در نمایشگاه شهر ایران در معرض دید عموم مردم قرار گرفت. ایران خودرو علاوه بر لونا، دو محصول بستیون NAT و ون وانا را نیز نمایش داد.

خودرو لونا توسط یک سرمایه‌گذاری مشترک میان رنو و جیانگ لینگ ساخته شده است و هدف ایران خودرو از واردات آن، عرضه در ناوگان تاکسیرانی است. همانند سایر خودروهای مدرن، چراغ‌های اصلی جلو در سپر تعبیه شده‌اند. کابین لونا نیز از المان‌های به روز و مدرن بهره برده است. یک نمایشگر یکپارچه برای مولتی مدیا و صفحه کیلومتر و همچنین فرمان دی‌کات در این بخش دیده می‌شود.

لونا برقی با گارانتی 6 ساله باتری

گروه صنعتی ایران خودرو، به تامین خودرو برقی برای تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی کلانشهرها اقدام کرده است. ایران خودرو واردات نخستین سری خودروهای برقی برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی کلان شهرهای کشور را آغاز کرده و آماده است مبتنی بر تقاضای شهرداری تهران و سایر کلانشهرها، به زودی با انعقاد قرارداد با شهرداری ها، به ویژه تهران، این خودروها را وارد ناوگان حمل و نقل کشور کند. همچنین در واردات این خودروها توجه به داخلی سازی در آینده نزدیک و عمق بخشی به تولید داخل نیز در دستور کار قرار داده خواهد شد.  

ایران خودرو افزون بر این که برندی معتبر و باکیفیت را برای تاکسیرانان و رفاه حال مسافران حمل و نقل عمومی انتخاب کرده، ارائه قطعات و لوازم و همچنین خدمات پس از فروش در دسترس و مطمئن را برای این خودروها تضمین می‌کند.

محصول برقی GRE از مدل های معتبر کشور چین است که با مشخصات فنی، خودرویی مطلوب شبکه تاکسی رانی کشور و متناسب با نیازهای اساسی تاکسی رانان است و تجربه سفر درون‌شهری مناسبی را برای مسافران فراهم می‌کند.

این خودرو در ابعادی به طول ۴۶۷۵ میلی متر، عرض ۱۸۳۵ میلی متر و ارتفاع ۱۴۸۰ میلی متر دارای فاصله محوری ۲۷۵۰ میلی متر است. ظرفیت باتری این خودرو ۴۳.۹ کیلووات است و برد ۴۰۰ کیلومتری دارد. پیشرانه این خودرو قادر به تولید حداکثر توان ۱۱۰ کیلووات و گشتاور ۲۲۵ نیوتن متر بوده و حداکثر سرعت آن ۱۴۰ کیلومتر در ساعت و شتاب صفر تا ۱۰۰ آن نیز نه و نیم ثانیه به ثبت رسیده است.

این محصول برقی وارداتی، با سه سال گارانتی یا ۱۰۰ هزار کیلومتر پیمایش عرضه می‌شود  و باتری آن نیز دارای گارانتی شش ساله یا ۵۰۰ هزار کیلومتر پیمایش است. گروه صنعتی ایران خودرو با دارا بودن گسترده ترین شبکه خدمات پس از فروش در کشور، شرایط ویژه ای را برای ارائه خدمات به این محصول در دوره گارانتی و وارانتی تدارک دیده است.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje