Wp Header Logo 231.png

به گزارش پرشین خودرو، محصولاتی همچون کامیونت F۳۸، کامیون BD۳۰۰، فورس ۶تن، کامیون فورس F۲۱۰ و اینرودز از جمله خودروهایی است که در این رویداد در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

کامیونت F۳۸ از محصولات تجاری شرکت بهمن دیزل است، این خودروی تجاری از فناوری هشدار دهنده‌ حرکت بین خطوط LDWS و ESC و هشدار برخورد از جلو FCWS و ترمز اضطراری هوشمند AEBS و … بهره برده است.

کامیون فورس ۶ تن نیز در زمره کامیون‌های سبک قرار می‌گیرد؛ موتور به کار رفته برای کامیون از نوع چهار سیلندر خطی سوپاپ بالا، تزریق مستقیم، ۱۶ سوپاپه است و به امکاناتی نظیر توربوشارژر و اینترکولر تجهیز شده است.

قدرت موتور کامیونت فورس ۶ تن (کابین خوابدار) همانند کامیونت فورس ۶ تن ۱۵۵ اسب بخار، میزان گشتاوری آن ۴۹۱ نیوتن متر و دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵ است. فورس۶ تن به سیستم‌های ترمز ABS+EBD مجهز است که برای ایجاد تعادل و پایداری طراحی شده است و مانع از سرخوردن خودرو در جاده های لغزنده می‌شود.

کامیون فورس ۱۲ تن F۲۱۰ نیز از سطح بالای امکانات ایمنی و رفاهی بهره برده و ‌از پیشرانه کامینز (Cummins) با حجم ۴۵۰۰ سی سی برخوردار است.

فورس ۱۲ تن همچنین به سیستم هشدار حرکت بین خطوط، ترمز اضطراری هوشمند و هشدار برخورد از جلو و کنترل شروع حرکت خودرو در سربالایی تجهیز شده است. از دیگر ویژگی‌های این کامیون برخورداری از تاییدیه استحکام کابین براساس استاندارد اروپا است.

همچنین BD۳۰۰ نیز یک کامیون ۱۹ تن محسوب می شود که موتور این خودرو کامینز با توان ۳۰۰ اسب بخار و گشتاور ۱۱۰۰ نیوتن متر است. این کامیون مطابقت کامل با استانداردهای ۸۵ گانه کشور و استانداردهای ایمنی روز دنیا دارد که بخشی از آنها از جمله سیستم کنترل الکترونیکی پایداری (ESC)، سیستم ترمز اضطراری هوشمند (AEBS) و سیستم هشدار انحراف از مسیر(LDWS) است.

بازدید کنندگان می‌توانند از ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۱۷ تا ۲۲ با حضور در نمایشگاه بین‌المللی کیش از محصولات تجاری گروه بهمن بازدید کنند.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje