به گزارش صنعت ماشین،

 شرکت مدیران خودرو در نظر دارد فروش نقد و اقساط محصولات خود را ویژه اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ از عصر امروز سه شنبه آغاز نماید.

فروش جدید محصولات مدیران خودرو آغاز شد +جدول

اطلاعیه مدیران خودرو پیرامون ثبت نام محصولات فونیکس؛ قیمت تمامی محصولات غیر قطعی است.

باسلام و احترام
لطفا قبل از زمان ثبت نام، نسبت به توضیح جامع و کامل نکات ذیل به تمامی پرسنل فروش و مشتریان خود اقدام نمایید.

1-نوع فروش خودرو، به صورت غیر قطعی می باشد و بدیهی است پس از مشخص شدن قیمت نهایی خودرو، مشتری مکلف به پرداخت مابه التفاوت اعلامی از سوی شرکت می باشد.

-ثبت نام نقدی:
در ثبت نام نقدی، مبلغ مابه التفاوت پس از اعلام شرکت می بایست توسط مشتری به صورت نقد از طریق حواله ی صادر  شده، پرداخت گردد.

-ثبت نام اقساطی:
در ثبت نام اقساطی، مبلغ مابه التفاوت به مبلغ پیش پرداخت اضافه میگردد و بدیهی است پس از اعلام قیمت نهایی، مشتری موظف به پرداخت مبلغ مابه التفاوت به صورت نقدی می باشد و مبلغ میزان تسهیلات ثابت بوده و تغییری در مبلغ تسهیلات اعطایی پس از اعلام نهایی قیمت صورت نخواهد گرفت.

2- باتوجه به غیر قطعی بودن قیمت خودرو، می بایست تمامی صفحات قرارداد دارای امضا و اثر انگشت مشتری باشد و مدیر فروش های محترم نمایندگی علاوه بر تاکید موضوع مذکور به تمامی پرسنل فروش و نظارت بر اجرای این مهم می بایست یک نسخه از اصل قرارداد که دارای امضا و اثر انگشت مشتری می باشد نزد نمایندگی نگهداری و بایگانی گردد.

3- موعد تحویل خودرو 45 روز کاری می باشد.(بدیهی است در ثبت نام های اقساط ، 45 روز کاری پس از دریافت تایید لیزینگ  و همچنین پرداخت مابه التفاوت توسط مشتری محاسبه می گردد.)

4- با توجه به توضیحات فوق، بدیهی است تحویل خودرو منوط به تسویه تعهد مشتری که در قالب مبلغ مابه التفاوت توسط شرکت مدیران خودرو اعلام می گردد، می باشد.

فروش جدید محصولات مدیران خودرو آغاز شد +جدول

فروش جدید محصولات مدیران خودرو آغاز شد +جدول

فروش جدید محصولات مدیران خودرو آغاز شد +جدول

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje